Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert van az, hogy gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy gyakran gondolok a legjobb baratomra?

Figyelt kérdés

Kint elek kulfoldon es van egy parom,akivel masfel eve vagyunk egyutt,ugyerzem szerelmes vagyok bele,ha nem lenne,nagyon hianyozna,mindent megtennek erte.Sokmindent feladtam miatta,a csaladomat,akik 3000 kmre elnek,a munkamat,csak hogy vele lehessek.Otthon van egy nagyon jo baratom,akivel mar kb 10 eve ismerjuk egymast.Igazi barat,barmikor segit ha szuksegem van ra.Mostanaban nagyon sokat gondolok ra.

A parom nagyon sokat dolgozik,szinte alig latjuk egymast,nagyon hianyzik,nagyon szeretet hianyos vagyok.

Normalis az,hogy azon gondolkodom mi lenne ha hazamennek,lehet otthon boldogabb lennek.A legjobb baratomrol tudni kell,hogy o regen szeretet volna velem egyutt lenni,de en visszautasitottam,de a baratsag megmaradt,ugy,hogy mindenrol beszamolunk egymasnak.Ugyerzem,ha hazamennek vele boldogabb lehetnek,Nemtudom.Hulye vagyok? miert gondolkodok ilyeneken? A baratomat szeretem,csaladalapitasrol beszelgetunk,kulonkoltozesrol,de szinte csak hetvegente tudunk egyutt lenni,es ugy erzem mikor otthon van akkor sem foglalkozik velem annyit amennyire nekem szuksegem lenne.A legjobb baratom persze errol nem tud,hogy sokszor o jar a fejembe,hogy mi lenne ha mi ketten....nem is merem neki elmondani,de ha tudna tart karokkal varna haza.

Mit tanacsoltok?


2009. jún. 3. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű elmúlt a szerelem és csak a szürke hétköznapok maradtak.Szerintem ha ilyen érzéseid vannak a pároddal kapcsolatban ne vállalj gyereket.Attól nem lesz jobb kettőtök kapcsolata.Lehet,hogy az lenne a legjobb ha szakítanátok vagy legalább szüneteltetnétek és ha akkor kiderülne,hogy hogy él e még a szerelem bennetek vagy sem.A barátodnak nincs senkije?
2009. jún. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs.Amugy 25 eves vagyok.
2009. jún. 3. 12:59
 3/7 anonim ***** válasza:
de most ez nem derül ki egyértelműen, te meleg vagy ? vagy nem értem na, fiú vagy vagy lány? és a barátod ?
2009. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyezek a o6.o3-al
2009. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátod még távolabb van mint a jelenlegi kapcsolatod, akivel nem elégszer ugyan, de mégiscsak együtt lehetsz. Szerintem, ha folyton a távolabb lévő jut eszedbe, akkor az már jelent valamit, különösen, hogy úgy érzem az írásodból, hogy a közelség fontos számodra. Talán tényleg vele lennél boldogabb. Nem véletlenül jár az eszedben.

Az én eszemben is folytona legjobb barátom jár, ő visszautasított engem, és csak barátság volt köztünk mindíg is, bár most nem is beszélhetünk bizonyos körülmény miatt.... de ez más ez az én drámám. Csak azt akartam mondani ezzel, hogy hátha ő is a te legjobb barátod is érez valamit még, ne add fel, adj magadoknak egy esélyt.

2009. júl. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

25 eves laak.

a legjbb baratom szerelmes belem,miutan elmondtam neki,hogy sokszor gondolok ra,o is bevalotta,hogy mit erez,amit nagyon regota magaban tart mar.

2009. júl. 16. 23:51
 7/7 A kérdező kommentje:
25 eves lany..bocsi
2009. júl. 16. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!