Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Egy sráccal az osztályból idén nagyon jóban lettünk,mindenhova együtt megyünk és minden időnket együtt töltjük.

Már több ember kérdezte,hogy járunk-e,de mi igazából csak barátok vagyunk...én viszont szeretem :S


Csak nem tudom,hogy Ő mit érez,mert sok barátnője volt már és lehet,hogy most is tetszik neki valaki más.

De pl. 2 hete eltört a keze bmx-ezés közben és mindenki írta neki facebookon,hogy jobbulást meg hasonlók.Én is írtam neki és csak az enyémet lájkolta és írta oda hogy "köszi". Tök jól esett.


Múlt héten otthon volt egész héten és mondta,hogy délutánonként meglátogathatnám,mert úgy könnyebben gyógyul, ha ott vagyok nála...


A legjobb haverja mondta pénteken,hogy még soha nem volt egyetlen lánnyal sem annyira jóban,mint velem,szinte már olyan,mintha járnánk.



Viszont amióta vele jóban lettem kaptam pár rossz jegyet és múltkor majdnem osztályfőnökit kaptam azért,mert a srác cigije benne maradt a zsebembe és az órán kiesett belőle.

Csak azért nem kaptam beírást,mert a fiú anyuja mondta,hogy mivel még ilyen velem sosem fordult elő és eddig kitűnő volt a magatartásom...utána mondta a srác,hogy Ő beszélt az anyujával,hogy ne kapjam meg.

Szóval ha bajba kerülök miatta,akkor mindig segít és bízok benne.


Csak az a gond,hogy ha mégsem tetszem neki,akkor barátok sem lehetnénk és az én családom meg az Ő családja nagyon jól ismerik egymást(az apukája volt anyáék válásánál apa ügyvédje,azóta együtt teniszeznek,anya a sulinkban tanár,ahol a srác anyuja az igazgatónő és a mamája pedig annak a sulinak a nyugdíjas igazgatónője,ahová minden álmom bejutni...).

Szóval nagyon ciki lenne,ha mégsem tetszem neki.


De most is írt sms-t,hogy mivel itthon vagyok(megfázás...),a többiek még suliba,elmehetnék hozzájuk,hogy ne unatkozzunk és amúgy is hiányzom neki.



Szerintetek mit csináljak?

Elmondjam neki valamikor,hogy tetszik vagy hagyjam,hogy elmúljon a dolog?

Annyira hiányzik és mindig rá gondolok,mindenről Ő jut az eszembe.



L14


2011. dec. 20. 11:22
 1/2 anonim válasza:
Ezekből amit leírtál, valószínűleg tetszel neki, de én még is megvárnám, hogy ő kezdeményezzen.Inkább csak utalásokat, és célzásokat tennék a helyedben, hogy van nálad esélye, de konkrétumokat rá hagynám, azért még is csak egy lánynak udvaroljanak, ne egy lány a fiúnak.:)Hajrá!
2011. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű, nagyon kedvel minimum ;) Sok sikert :-)
2011. dec. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!