Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a témakört témakört nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a témakört témakört nem látogatják "átlagos" emberek?

Figyelt kérdés

Lassan fél-egy éve szoktam nézegetni ezt a honlapot. Kezdetben azért kezdtem el, mivel nem barátkoztam lányokkal, csak fiúkkal, és érdekesnek tartottam, hogy más lányoknak milyen problémáik vannak a párkapcsolataikban, vagy úgy amúgy?


Aztán feltűnt, hogy rengeteg fiú tesz föl olyan kérdéseket, hogy minden lány ribi, és egyéb általánosítgatás. Persze ez mindkét nem részéről adott, először nem is érdekelt, mondom 1-2 ilyen mindenhol van, de feltűnt, hogy olyan, mintha ide lassan már más nem is járna, csak a megkeseredett, szerencsétlen fiatalok, akik semmilyen formában nem hajlandóak ezen változtatni.


Hozzáteszem, számomra ez azért érdekes, mert én nem vagyok egy nagy szám csaj, de sosem volt gondom azzal, hogy pasizzak, és rengeteg - de tényleg rengeteg - hót átlagos, vagy még akár kicsit egyszerűbb, csúnyább fiúval beszéltem/ismerkedtem/barátkoztam már, néha helyesebbekkel, tényleg vegyesen bárkivel, számomra mindegy volt, de soha egyetlen egy srác sem panaszkodott olyasmikről, mint amiket itt írnak nap mint nap. Tényleg senki, még a legrondább ismerősömnek is tök aranyos barátnője van. Nem vicc!


Nyugtassatok meg, hogy ide azért jönnek olyan emberek is, akiknek az életük egyébiránt rendben van, csak érdekesnek találja a honlapot? És most átlagos, hétköznapi, egyszerű fiúk-lányokra gondolok.


20L


2012. jan. 1. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy átlag ember nem jön ide. Ebbe a témakörbe. Maximum feltesz egy kérdést megkapja a választ és lelép.


Az már eleve nem átlag ember aki itt tölti a mindennapjait, nemde? :D


Amúgy megnyugtatlak. Ami itt le van írva, el kell osztani kettővel. Én magam is csöppett szerencsétlennek érzem magam mert 21 éves léttemre nem volt senkim, és néha kifordul belőle olyan aminek nem kéne. Valódi életben soha de soha eszembe nem jutna nyáladzani, vagy egy baráti társaságban ilyenről vitatkozni, hogy a mai lányok mekkora ribik.

Azért üssünk már meg egy minimum színvonalat... Itt meg személytelenül ki lehet önteni a lelki sarat.


Olyan nagy az általánosítás és olyan tág fogalmakban beszélnek az emberek, hogy sokszor más sz@rát is magának érzi az ember és ilyenkor csöppet befordul. De ha valakinek nincs annyi tartása a való életben... Szerintem, legalábbis bízok benne, az ide feljáró nyálgépek is normális emberek a gépen kívül...



21f

2012. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a nőgyűlölő szakkör annyira teleszemeteli az oldalt a hülyeségeivel, és annyira, de annyira iszonyatosan ostobák, hogy nem hallgatnak sem szép szóra, sem rossz szóra, sem észérvre, sem példára, semmire, hanem csak nyomják tovább a baromságiakat, mintha mi sem történt volna, hogy a normális embereknek tele van velük a tökük, és inkább más szórakozás után néznek.


Én még kitartok, de tényleg baromi unalmas hatvanadjára is megcáfolni őket, hogy aztán elfelejtsenek utána mindent. Mintha valami floodoló gépek lennének, de komolyan.

2012. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen elbeszélgetek mindenkivel akinek gondja baja panasza vagy mert én is két lábon a földön járok nem vagyok el szállva magamtól a fellegekig és viszonylag reális világnézeteim vannak tehát minden honnan megközelítve nekifutva átugorva átlagos mindennapi ember vagyok akinek ugyan azok a problémái mint a többi 7 milliárd embernek !


(18f)

2012. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat, mindenkinek!

Lehet akkor én se vagyok normális, hogy szoktam nézegetni a honlapot, bár szerintem egyszer-egyszer ha körbenézek abban nincs semmi. Amúgy vannak barátaim, akikkel elvagyok, suli, stb, nem itt élem ki az életem, csak amolyan szórakozás.

Néha vannak érdekes kérdések, amikre a válasz engem is érdekel.

2012. jan. 1. 19:21
 15/18 Lifeishard ***** válasza:

Én az elején röhögni jártam ide, jobb volt, mint a vicclap.hu. No, nem mások nyomorán, hanem a szellemes kommenteken szakadtam. Aztán regisztráltam, mert úgy érzem, van egy-két dolog, amire teljesen "átlagemberként" adekvát választ tudok adni.

Jól látod, az oldal anonimitása és "gyűjtő" jellege okán, tényleg sok itt az olyan fiatal, akik gyűlölködnek, másra hárítják a kudarcukat, "akik semmilyen formában nem hajlandóak ezen változtatni." Ha pedig olyan tanácsot adsz, ami azt mondja, nekik is változni kell, rendre lepontoznak.

2012. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Lifeishard: Csatlakozom hozzád. Én pont így kerültem fel ide fél évvel ezelőtt :D:D



21F

2012. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, én biztosan nem vagyok teljesen "átlagos", és ha a kérdéseket-válaszokat vesszük az oldalon akkor a többiek sem!
2012. jan. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én is unalomból kezdtem el nézegetni a kérdéseket,mostmár ott tartok,h lesz*rom amit egy-két retardált ember ír,és nem érti meg,h nem mindig a saját véleménye az igaz,sok megkeseredett ember itt éli ki,h neki nincs senkije,ahelyett,h felállna és kimenne az emberek közé...át sok a hülye,de ez van :D

én is sokat nevetek amúgy a vicces kommenteken :D

2012. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!