Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 hónapja ismertem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja ismertem meg egy srácot, rögtön megkedveltük egymás, beszélgettünk. Korai lenne szeretkezni 1-2 találkozás után?

Figyelt kérdés
Nagyon aranyos, megőrülök érte. Soha nem éreztem még ezt ilyen korán, de most úgy érzem, hogy kívánom őrülten, simogatnám, de félek, hogy megbánom és ezzel rontjuk el.
2012. jan. 1. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem várjatok még egy hónapot :) addigra több mindent is kideríthettek egymásról
2012. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet korai lenne kicsit.. amúgy hány éves vagy?
2012. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
23 évesek vagyunk mindketten
2012. jan. 1. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. Max nem jöttök be egymásnak.
2012. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1 kicsit várjatok még ezzel a dologgal ismerjétek meg egymást jobban szerintem :)
2012. jan. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

23 évesen szerintem teljesen normális lefeküdni egymással 1 hónap után.

sőt csoda,hogy kibirtátok egymás nélkül eddig.

16-17-18 évesen persze teljesen más lenne a helyzet,de igy...

nem igazán értem mit rontanál el ezzel.

nem éppen hogy egymásra találnátok még jobban?

2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 20:10 -re:


a szex is az ismerkedés része

2012. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az első párommal 1,5 hónap után szeretkeztünk,de az más volt, mert 4 éve ismertem előtte.


Őt 1 hónapja, akkor bukkant fel az életemben. Ő rögtön észrevett én is őt, sokat beszélgettünk, kerestük rá az alkalmat. Most pedig bevallotta, hogy szeretne velem találkozgatni, jobban megimserni, mert különleges nő vagyok.

2012. jan. 1. 20:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Légyszives dugjatok!
2012. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy 23 éves vagy felnőtt ember azt csinálsz amit akarsz :D
2012. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!