Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor MI kell a férfiaknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor MI kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem értem, komolyan. Szilveszterkor is a buliban fűzött minket pár srác, de igazából csak viccelődtünk velük. Aztán az egyik meg akart csókolni, de nem hagytam, mert kb 10 perce se ismertem. (Különben is nagyképű szövegük volt.) A srác egy ideig még próbálkozott, aztán odament a barátnőmhöz. Elhívott egy másik srác táncolni, aztán amikor később visszamentem, azt vettem észre, h már barátnőmmel csókolózik. Nem is volt baj, nekem nem jött be. Aztán észrevett engem a fiú, felém nyújtotta a kezét, vigyorgott és megsimította az arcom. (Na kb itt ásta el magát nálam.) Ott hagytam őket, szólt a fiú, h menjek vissza, de nem akartam gyertyát tartani. Később mondta barátnőm, h igazából én kellettem a fiúnak. Ezzel én mit tudok kezdeni? Szerencse, h a srác nem tetszett, de mi lesz, ha a következő alkalommal olyan hajt rám, aki tetszeni fog, viszont nem engedem, h mondjuk letapizzon 5 perc után, akkor ott fog hagyni? Azt hittem, nincs azzal baj, ha nem adom magam könnyen (nem esek túlzásokba nyilván), de ezek szerint akkor ez kizáró ok a férfiaknál?

2012. jan. 2. 17:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyre ilyenek járnak, akár tetszik, akár nem.
2012. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne szóld már le a férfiakat pár élvhajhász hülyegyerek miatt. Köszi.

20/F

2012. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs "leszólni" a férfiakat. Leszóltam volna? Egyszerűen csak nem értem és remélem, h valaki elmagyarázza.
2012. jan. 2. 17:37
 4/17 anonim ***** válasza:

de mit? biztos laci volt az :D az ilyenek addig játszanak amíg meg nem kapnak.

mondjuk én is járok diszkóba, de nem azért megyek hanem bnőt keresni :D

2012. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az nem gond ha nem hagyod magad letapizni sőt. Ha megsimogatják az arcod, abban még szerintem nincs semmi pláne.


Nyílván látta a srác, hogy nem jön be neked (leolvasta az arcodról) így ráment másra.

2012. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Akikről te írsz, azok nem férfiak, hanem pi.navadász gyökerek, akikre a nők többsége bukik.


Az igazi férfi tisztelettudó, kedves, előzékeny, lovagias (nem tapiz, nem smárol le 5 perc után, nem nyomul, nem paraszt). meghív egy italra, elbeszélget veled meg akar ismerni, elkéri a számod és elhív randira (nem vonszol be a budiba és nem hág meg 10 perc ismeretség után). Pont olyanok, akiket elhesegettek magatoktól, hogy az ilyen csirák 5 perc után lesmárolhassanak. És még sorolhatnám, de...


...de sajnálom, hogy egy lapon említed az ilyeneket a normális pasikkal és fogalmad sincs mi alapján lehet megkülönböztetni a kettőt.

2012. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az előbbihez csak annyit, hogy egy férfi nem nyomul rá a barátnődre, ha te már nem jöttél be neki. De felhúztam magam a kérdésen, ember! Ennyire hogy lehet elpicsulni, hogy két percel az előtt még rád nyomult, utána meg megy a barátnődhöz az meg simán smárol vele, úgy hogy a srác még meg is mondja neki, hogy te jösz be neki. Öcsééém!
2012. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, gratulálok találkoztál két műmájer taplóval. Ha a következő alkalommal pedig olyan srác hajt rád így, aki tetszik, akkor célszerű őt is elküldeni a francba, mert az ilyen srácok csak meg akarnak hágni, és ennyi. Vannak normális srácok is, de ők nem így fognak próbálkozni, hanem elsősorban beszélgetni szeretnének veled.
2012. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha olyan jön be neked, aki 10-15 perc múlva már a bugyidba akar turkálni, akkor azt hiszem nem a srácban lesz a hiba.


Ha hagyod, mert bejön neked, s megteszi, aztán másnap már meg se ismer, jó lenne ha nem itt kérdeznél, hogy DE MÉGIS MIÉRT, AMIKOR ÉN MINDENT MEGTETTEM?????? A választ az, hogy pont azért.


Ha meg nem hagyod, és ott hagy, akkor megint azt hiszem nem a srác a hibás, mert neki nem romantikára kellenél.


Összegezve: ha ilyen helyen ismerkedsz készülj a pofára esésre.

2012. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

nem tudom, h Laci volt-e, nem kérdeztem a nevét :P és javítok: az ilyenek addig játszanak, amíg ott nem hagyom őket.


17:48 - nincs benne pláne, ha viszont mást fűz közben... na mindegy, ő tudja.


17:51 - tele volt ilyenekkel a hely egyébként. és ismerek sok normális pasit, ez nem kérdés, nem gondolom, h mind ilyenek, csak... kicsit most elbizonytalanodtam. És én is csodálkoztam a váltáson. :/


17:58 - az a baj, h a legtöbb srác ilyen volt, nem viccelek. de lehet, csak rossz helyre mentem, pedig nem club volt, hanem egyszerűen csak egy koli.

2012. jan. 2. 18:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!