Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor MI kell a férfiaknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor MI kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Nem értem, komolyan. Szilveszterkor is a buliban fűzött minket pár srác, de igazából csak viccelődtünk velük. Aztán az egyik meg akart csókolni, de nem hagytam, mert kb 10 perce se ismertem. (Különben is nagyképű szövegük volt.) A srác egy ideig még próbálkozott, aztán odament a barátnőmhöz. Elhívott egy másik srác táncolni, aztán amikor később visszamentem, azt vettem észre, h már barátnőmmel csókolózik. Nem is volt baj, nekem nem jött be. Aztán észrevett engem a fiú, felém nyújtotta a kezét, vigyorgott és megsimította az arcom. (Na kb itt ásta el magát nálam.) Ott hagytam őket, szólt a fiú, h menjek vissza, de nem akartam gyertyát tartani. Később mondta barátnőm, h igazából én kellettem a fiúnak. Ezzel én mit tudok kezdeni? Szerencse, h a srác nem tetszett, de mi lesz, ha a következő alkalommal olyan hajt rám, aki tetszeni fog, viszont nem engedem, h mondjuk letapizzon 5 perc után, akkor ott fog hagyni? Azt hittem, nincs azzal baj, ha nem adom magam könnyen (nem esek túlzásokba nyilván), de ezek szerint akkor ez kizáró ok a férfiaknál?

2012. jan. 2. 17:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
18:01 - úgy látom, gondjaid vannak a szövegértelmezéssel. nem jött be a srác, ezt írtam. és lehet bármilyen jó pasi, ha ilyen... olcsónak néz, akkor igen hamar el is veszítem az érdeklődésemet iránta. és ne érts félre, nem estem pofára. ahhoz kicsit több kell. egyszerűen csak pislogtam párat. :P
2012. jan. 2. 18:09
 12/17 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek nemtom mi kell,de ha nekem tetszik vki akkor a barátnői nálam szigorúan tabuk.
2012. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

18:01 vagyok

Nem hiszem, hogy a szövegértelmezésemmel baj lenne, mivel íme a fő kérdesed, olvasd először ezt, utána újra a 18:01-es válaszom:

"...Szerencse, h a srác nem tetszett, de mi lesz, ha a következő alkalommal olyan hajt rám, aki tetszeni fog, viszont nem engedem, h mondjuk letapizzon 5 perc után, akkor ott fog hagyni?..."


Elmagyarázzam jobban, hogy mit írtam oda: hogy valójában azt írtam, hogy jól cselekedtél, de te nem érted a mondanivalót?

2012. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
ha félreértettem volna, akkor sajnálom. de nem az a kérdés, h jó-e, amit tettem, azt magam is le tudom szűrni :P
2012. jan. 2. 21:28
 15/17 anonim ***** válasza:

Ismét 18:01 vagyok :D


Arról is írtam, hogy ilyen helyeken ne keress szerelmet és komoly barátot, mert ott az olyan srácok nem ismerkednek. Bulikba ismerkedés lényege a szexualitáson alapul. Ha neked ez nem jön be - márpedig azt írtad nem -, akkor csak szórakozni járj oda, de barátért.

2012. jan. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy sokat még nem tudsz a világról. De nem egy gyökér alapján kellene megítélned a férfiakat, te kislány! Meg ugye buliban pasizni... no komment.
2012. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

igazából nem a célból mentem (acélból haha), h barátot szerezzek, sose azért megyek, csak jól akarom érezni magam, dumálni, meg hülyéskedni fiúkkal, de nem smárolni 5 perc után...


uccsó: valóban keveset tudok a világról, 21 évesen mit is tudhatnék... de ki mondta, h egy fiú alapján ítélem meg az összes pasit? eszemben sem volt általánosítani, meg kicsit félre is értettél, ugyanis nem pasizni mentem.

2012. jan. 3. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!