Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szeretkezéskor helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szeretkezéskor helyes dolog az orális kényeztetés?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, hogy a nő első szeretkezéskor orálisan is izgat?


Tehát pl: finom csókok, simogatások, majd vetkőztetés, aztán a nő ott is megsimogat, megcsókolgat ..stb.


Sokan írták itt, hogy nem helyes első alkalommal, miért? Ha már szeretkezek vele, akkor elég intim helyzetben vagyunk ahhoz, hogy ezt megtegyük, miért megalázkodás ez, nem értem,!


Mi a véleményetek erről? KOrt és nemet is, kérlek! Köszi!


2012. jan. 2. 20:09
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Pontosan azt fogom tenni, ahogy a helyzet adja. :)


És kétlem, hogy egy férfi emiatt semmibe venne, inkább értékeli, hogy szeretem és mindent megteszek érte. Tévedek?

2012. jan. 2. 20:57
 12/20 anonim ***** válasza:

Ja illetve ha már itt tartok ^^, visszatérve hogy hülyeség. Egyszer nálunk aludt az unokaöcsém és kitalálta hogy a chat.hu-n szórakozzunk, és adjuk ki magunk lánynak, hát sokan simán elhitték, na ennyi. Az egyiket alig tudtuk lerázni, mert nagyon elhúzódott a beszélgetés.


Mondjuk attól még bántó/stb. lehet, ha olyat írnak, vagy nehéz figyelmen kívül hagyni. De lol ez kb olyan hogy : "Felhívjuk a figyelmét hogy az internet használata 18 éven aluli, illetve gyengébb idegzetű, könnyen befolyásolható felhasználóknak nem ajánlott. Amennyiben mégis ragaszkodik hozzá, használja a Lite-verziót."

2012. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Igen. Biztos örülni fog neki :3
2012. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy megalázós jellegű-e, az teljesen a férfin múlik. Velem pl. már volt, hogy az első alkalomnál volt orál és nagyon jól esett a lánítól, hogy már akkor csinálta. És igyekeztem mindent megtenni és kimutatni, hogy mennyire jó ez...

20f

2012. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

21:19 vagyok

Kimaradt:

Természetesen nem viszonzatlanul csinálta, tehát természetesen én is kényeztettem szájjal!

2012. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsú, helyes hozállás, megy a nagy pont neked. Példát lehet venni rólad! :)
2012. jan. 2. 21:22
 17/20 anonim ***** válasza:

Alap. Az előjáték része!

Amit meg sokan írnak itt.. hát elég sok szűz osztogatja itt az észt...

2012. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, helyes dolog. Én is csináltam a barátnőimnek, egy sem érezte helytelennek, bár nem mindegyik viszonozta az első alkalommal.

Szerintem egyik félnek sem kéne ezt megalázónak éreznie.

32F

2012. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem a megalázás a lényeg, hanem hogy eleinte nem vagytok összeszokva, kellemtlen meztelenül egy "szinte még idegen" előtt.
2012. jan. 19. 00:35
 20/20 anonim ***** válasza:
Ez csak a feministák szerint megalázó.
2013. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!