Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem az osztálytársamba!

Figyelt kérdés

osztálykiránduláson, kb 3 hónapja összegabalyodtunk, akkor kezdődött minden. Egyfolytában rá gondolok, amikor a közelemben van mindig meg akarom ölelni.Állítólag én is bejövök neki, a barátja is mondta, meg szilveszterkor beszéltünk,ahol sajnos nem lehetett ott,és ott is olyanokat mondott, hogy majd bepótolunk mindent,ne smároljak senkivel hanem majd vele.

Mit csináljak? Hogy közeledjek? Valljam be neki, vagy hagyjuk,mert osztálytárssal nem szabad kezdeni?

16/L


2012. jan. 2. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy "osztálytárssal nem szabad kezdeni"? Miért ne szabadna?? Ha összejöttök, legalább még többet együtt tudtok lenni. Hogyha te is érzel "valamit" iránta, akkor ne hagyd elmenni!!:D
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szabad kikezdeni vele, csak nem ajánlott esetleges szétmenés esetén
2012. jan. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, ez a baj. még sok van a gimiből, ezért ha összejönnék utána szétmennénk, kellemetlen lenne évekig még őt nézni:\ de mégis.nem tudom kiverni a fejemből...
2012. jan. 2. 21:57
 4/8 anonim válasza:
100%
akkor maradj olyan szerencsétlen mint én voltam, aztán verd a fejed a falba. Ha legközelebb találkoztok, mond meg neki, hogy nem smároltál senkivel, de kéred a kárpótlásodat, aztán nyugodtan jöjjetek össze. ha szakítatok az kellemetlen lesz, de lehet hogy egy nagy szerelmet nem mersz bevállalni egy ilyen hülye indok miatt...
2012. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legszebb volt annak idején az osztálytársammal... szerintem ismerkedjél vele, aztán majd kiderül, hogy összeilletek-e.
2012. jan. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...:)
2012. jan. 3. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok negatív lenni, de így ,hogy nem ismerlek titeket azt javaslom oszt társal ne ;)
2012. jan. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ěn is nagyon félek ossyejonni az osztálytársammal, de van egy olyan érzésem, hogy mindketten inkáb elfojtjuk az érzelmeinket, csak mert osztálytýrsak vagyunk. Beszéljétek szerintem meg, nekunk is az kéne. 15/f
2012. jan. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!