Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan r. ibancnak tartanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan r. ibancnak tartanak pedig semmi okuk rá. Mit tegyek hogy ne legyen ez a vélemény rólam?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Eddig 1 barátom volt akivel 4hónap után feküdtem le (Ő vette el a szüzességem). Nagy volt a szerelem de 2évig voltunk együtt, mert aztán ellaposodott a dolog ezért közös megegyezés alapján külön váltak útjaink de egyáltalán nincs köztünk harag. (2hónapja szakítottunk) Nem vagyok beképzelt, nem vágok fel a cuccaimmal, kedves vagyok az emberekhez, nem sminkelem szét magam, nem hordok k.urvás ruhákat, a barátommal való szakításunk óta senkivel nem feküdtem le, és bulikba is normálisan viselkedek nem iszom magam K.O-ra, nem cigizek. Ennek ellenére sokan leriban.coznak, többnyire lányok, terjesztik ezt. Olyanokat beszélnek a hátam mögött,hogy rajtam már biztos a fél varos átment, meg ehez hasonlókat. Félek hogy egy idő után már mindenki ezt fogja gondolni. Mit tegyek, hogy abba hagyják? Vagy erre nincs megoldás? Miért csinálják ezt? :(

2012. jan. 3. 15:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
de nekem csak te kellesz :D
2012. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

tegnap 21:07

Had nézzelek meeeeg! Lééégyszíííí! :)

2012. jan. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Itt van egy nyári kép :) Itt még rövidebb volt a hajam (egy kicsit megszerkesztettem) [link]


Remélem jó a link :)

2012. jan. 4. 15:28
 14/23 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok cigány még mielőtt bárki megkérdezni MAGYAR származású vagyok ez 100% csak nyáron szépen lebarnulok
2012. jan. 4. 15:30
 15/23 anonim ***** válasza:

tegnap 15:28

Nnna persze!!!!! Pont ez a szexi cica lennél te!!! Honnan szedted a képet? :D

2012. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
kössz, igazán kedves vagy.
2012. jan. 6. 22:27
 17/23 anonim ***** válasza:

01-06 22:27


Komolyan nem hiszem el! :)

De a kérdés kedvéért: Ha az a csaj a képen nálunk élne, akkor mindenki irigyelné. A fiúk meg akarnák mind dugni, a csajok meg a külsejét és a népszerűségét irigyelnék. Az ilyen külső hatékony cél elérési eszköz lehet. Ezért mindenki azt gondolja h ki is használja a külsejét.Ezen feltételezés miatt pedig le is nézik őt. Sajnos túl sok a buta ember.


Priviben nézhetem meg h hogy nézel ki? :) Kíváncsi vagyok.

2012. jan. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
már raktam ki képet többet pedig nem szeretnék kirakni. én vagyok a képen de ha vaaki esetleg ezt nem hiszi akkor sajnálom.
2012. jan. 10. 17:54
 19/23 anonim ***** válasza:

tegnap 17:54


Hát... Lássuk be h nem igazán hihető. :)


A helyzet megoldása pedig az, hogy:

1. Magasról lesajnálod a rosszindulatú s€ggfejeket

2. Megválogatod a barátaidat és ismerőseidet és semmiképp nem állsz szóba olyannal aki ilyeneket terjeszt vagy ilyeneknek bedől!


Amúgy meg nem lehet h esetleg fenn hordod az orrod, vagy nagyképű vagy vagy ilyesmi? Csakmert ez is lehet kiváltó ok. Vagy ha esetleg olyan vagy az átlagemberrel mint a lópokróc. :) Az ilyen csajokat előszeretettel illetik jelzőkkel és onnan már nem esik messze h szó szerint értsék a jelzőket.


Ja amúgy ha tényleg így nézel ki, akkor nagyon szép csaj vagy, és szexi is. Bár az arckifejezésed túl zárkózott és nem tűnik közvetlennek. Ezen kívül az utolsó válaszod sem kedves bizonygató hanem kicsit lekezelő hangnemű. Legalábbis így tűnik.

2012. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Pedig nornmálisan viselkedek mindenkivel..jó az utolsó válaszom tényleg nem ovlt kedves csak tudod, nem esik túl jól az embernek hogyha azért nem hiszik el h ő az mert esetleg jól néz ki. egyébként nem hordom fönt az orrom, még ha úgy is tűnik. :))) ja és nem vagyok zárkózott egyébként :D
2012. jan. 12. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!