Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyenjogúságot akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyenjogúságot akarnak a melegek és mit akarnak az új alkotmányba belefoglalni amitől annyira tartanak?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, nem vagyok ellenük, pláne hogy én magam is az vagyok. Csak olvasgattam néhány homo blogot ahol olyan hevesen buzdítanak az alkotmányújítás ellen és látszik hogy rettegnek tőle mert félnek valamitől.

Nem figyelem a híreket ezért fogalmam sincs az új alkotmánnyal kapcsolatos dolgokról, de szeretném tudni hogy mi az amitől ennyire beparáztak.


A másik kérdésem hogy milyen megkülönböztetésnek akarnak véget vetni? Mert tudom hogy néhány országban halálbüntetés jár a homoszexualitásért de itt szó sincs ilyenről. Sehonnan nincsenek kitiltva, sosem diszkrimináltak érte, nem tudom miről beszélnek ezek. Az egyetlen dolog amiről tudok hogy nem köthetnek házasságot. Ennyi volna?


Nem írom hogy csak normális válaszokat várok mert ez a hülyék tudatáig úgysem jut el szóval felesleges szájtépés lenne.


2011. ápr. 17. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, igen, ennyi volna, hogy továbbra sem lehet a melegeknek házasságot kötni.
2011. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a problémájuk vele, hogy az alkotmányba is beletennék, hogy az állam által elismert házasság, család csak férfi és nő között lehet, ezáltal bármifajta további törekvés, hogy tényleg mindent megtehessenek, amit a hetero párok, alkotmányba ütközne. Gondolok itt a házasságra vagy az örökbefogadásra.

(És nem, a regisztrált élettársi viszony nem adja 100%-ban meg azokat a jogokat, amit a házasság.)

2011. ápr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!