Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van akkor, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha valaki tényleg totális szerencsétlenség?

Figyelt kérdés

Olvasom lejjebb a "jaj, elmúltam már 20 éves", egyedül fogom feldobni a bakancsot?" szintű kérdéseket. Elgondolkoztam egy pillanatra, hogy miért siratják sokan magukat ok nélkül.


Én például több szervi rendellenességgel születtem, eddig háromszor dobtam be majdnem a törölközőt. Ennek köszönhetően olyan sápadt vagyok, mint egy többhetes hulla, hiába is napoznék (szekálnak is vele). Orvosoknak hála rosszul hallok, plusz 50 kiló se vagyok. Az edzés vagy ilyesmi szóba se jöhet. Van egy haverom, aki ki se léphet a házból, kórházból-kórházba jár és még 18 sincs.


Ők is, én is szegény vagyok, mint a templom egere.


És még meg vagyok fejelve két túlaggódó szülővel is. Na szóval, mit szóljunk mi? Akikre rá van sütve a bélyeg, hogy nyo-mo-rék? Sokszor mondtam már ismerősöknek, hogy örülök, ha embernek néznek.


Mégis próbálok fősulira járni, hogy legalább hülye ne legyek. De ahogy látom a rózsaszín pólós macsókat és az egekbe szökő elvárásokat... mit tehet az olyan, aki soha nem fog megfelelni nekik? Reménykedjen? Őszintén, mégis miben? Csodában? :)


2012. jan. 3. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen valami jól fizető állásod, és sok jó nőt megkapsz, hidd csak el :)
2012. jan. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha állandóan hasonlítgatni fogod magad másokhoz, akkor tényleg egy totális szerencsétlenség maradsz.
2012. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy sok embernél vannak szerencsétlenebbek is az illetőt ez nem fogja megnyugtatni.
2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát, ha 3x majdnem munkát adtál nekem, akkor nem túlaggódnak a szüleid, igenis van okuk rá.szerintem amíg úgy állsz a dolgokhoz, hogy igen is meg érdemlem, hogy az enyém legyen , addíg lehet csajod, azon kívül nem lesz
2012. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

csak én érzek ebben a kérdésben egy csöppnyi iróniát?

egyébként fejben dől el minden, ha te nyo-mo-réknak tartod magad, akkor mások is. viszont ha elhiszed magadról, hoyg jó arc vagy, akkor előbb-utóbb az is leszel mások szemében is. nem számít hogy nézel ki, ha fel tudnak rád nézni pl. ha ilyen körülmények között is ki tudsz tűnni. meghát az, hogy beteg vagy még nem feltételezi, hogy csúnya is.

2012. jan. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!