Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy allitsak le egy papit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy allitsak le egy papit, vagy egyaltalan foglalkozzak -e a hulyeségeivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, elég gàz sztori lesz, illetve elég huzos :) Inkàbb 30, mint 20 felé kozeledem,pàrom van. Idén a szilvesztert egy baràti pàrnàl toltottuk, ahol az o szomszédjaik is jelen voltak, gyerekes, kisgyerekes személyek. Az egyik " szomszéd" egy olasz ( pontosabban sziciliai...) hapsi, vagyis inkàbb nevezzuk papànak- 65 évesen 8 gyereket hozott ossze, ebbol a legkisebb 9 éves.. Egy ido utàn , ahogy a hangulat beindult, mindenki tàncolt, egyszercsak o is felkért.. Tànc kozben azt mondta az ipse: " Làtni akarlak jovo héten, mert nagyon szépnek talàllak" Erre annyit vàlaszoltam, hogy " én meg nagyon részegnek talàlom, igy koszonom a tàncot, de inkàbb leulok".. Kis ido mulva kissé tàvolabb voltam a tobbiektol, egyszercsak ott termett mellettem, és elkezdett - volna- nyulkàlni, illetve ecsetelte, hogy miért is lesz nekem jo, ha elmegyek hozzà jovo héten. Erélyesebben ràorditottam, azért nem kezdtem el komolyabb balhét csinàlni, mert a 11 és 9 éves gyerekei ott voltak a vendégek kozott.. El is mentek rovid ido mulva, a pàromnak illetve a baràtaimnak megemlittem, mi tortént, azzal nyugtàztàk, hogy " àh, biztos beb*szott az oreg, ne foglalkozz vele" . Tegnap Facebook-on azok az emberekék akik a bulin voltak, bejeloltek, igy a 11 éves fia is.. Ma délelott kaptam a " fiutol" egy uzenetet, ezt : " Akkor csutortokon, tudod hànyas lakàs.. " Azota kaptam még 6 (!!) màsikat, egyik uzenet ocsmànyabb mint a màsik.. Nyilvànvaloan " apuci" felmegy a fiacskàja Facebookjàra és uzenget nekem.. A pàrom elutazott, mondtam neki, hogy az oreg ujra akciozik, annyit vàlaszolt, ne foglalkozzak vele.. Személy szerint visszairnék egy nagyon durva vàlaszt az uzeneteire, de félo, hogy a fia nyitja ki, aztàn apuci magyaràzkodhat.. Annyiban azonban nem akarom hagyni, mert gusztustalan, hogy egy tolem jo 35 évvel idosebb pasas nyomul.. Ti mit tennétek? Hagynàtok, vagy visszareagàlnàtok valamit, de nagyon brutàlisat?


2012. jan. 3. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy járasd le a vén kujont...
2012. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem menj el hozzá!Legyen egy jó napja!Lehet neked is jó lesz!
2012. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hààt, nekem nincs tul nagy kedvem tudod, kivénhedt Don Corelonékhez menni.. De ha gondolod, neked megadom a cimét..
2012. jan. 3. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Szomorú, de nem nagyon érdekelne, ha a 11 éves fia olvassa, amit apucinak szántam, szóval szerintem válaszolj egész nyugodtan!

A megszólításba mindenképpen nevet is írnék a helyedben, mármint az öregét, csak hogy ne lehessen egy félreküldött levélnek titulálni.

Ezzel egyrészt iszonyú kellemetlen helyzetbe hoznád az öreget, mert a gyereknek valami magyarázattal kéne szolgálnia, másrészt lebukna, hogy a gyerek faszbukját használja.

2012. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ez más tészta, de szerintem tartsd meg az üzeneteit, majd ha a párod hazajön (és az öreg még mindig zaklat- mert ez zaklatás), mutasd meg neki, hátha így már kicsit komolyabban veszi a dolgot, és esetleg lenne néhány keresetlen szava a vén kujonchoz.
2012. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkabb a parodnak kene elrendezni a dolgokat, menjen oda a ven kujonhoz, es mutassa meg ki az ur a haznal. Nekem am nem esne tul jol, h a parod ennyire felvallrol veszi ezt az egeszet...
2012. jan. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez zaklatás, mondd meg, h ha nem hagy békén feljelented, ne érdekeljen, ha a fia nyitja ki. Am én a helyedben elküldeném az ő általa írt üzeneteket a feleségének, ha van.
2012. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na, mi lett a papival?
2012. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hello! Az lett, hogy néhanapjan még kuldozget néhany uzenetet, valamit lefirkalgat olaszul, de kezdi abbahagyni, mar nem olyan " aktiv" :D A kapott uzeneteit torlom olvasatlanul, remélhetoleg abbahagyja teljesen par napon belul.

Koszi a kommenteket mindenkinek!

2012. jan. 9. 08:36
 10/10 anonim ***** válasza:
:) akkor jó
2012. jan. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!