Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (foglalkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (foglalkozzak vele vagy hagyjam? )

Figyelt kérdés

Van 1 srác, imádom. Eléggé tetszett kb tavaly október óta..szinte csak miatta mentem suliba. Boldog voltam, ha csak megláttam. Aztán én bolond megkérdeztem, hogy mi volt az oka, hogy mindig figyelt. Mire ő szépen leszerelt, hogy nem emlékszik arra, hogy bármikor nézett volna stbstb

Nem régiben egy barátnőm megkért, hogy beszéljek vele, barátnőm nevében (neten keresztül) Ezt meg is tettem. Elmondtam neki, hogy tetszett ( de nem tudta, hogy én vagyok) Eleinte nagyon csodálkozott, de most már nem érdekli...semmi nem érdekli, leszar mindent, pesszimista és ezért bunkó is. Nem tudom mit csináljak...szerintetek érdemes lenne még vele foglalkozni vagy hagyjam?


2011. márc. 9. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, most felejtsd el, hogy te írtad a kérdést, olvasd el, mintha kívülálló lennél, és válaszolj rá! Na ugye?
2011. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
megesik, hogy a kígyó is elesik... kívülálló szemével nézve ez egy szánalmas sztori. én is voltam már így, tanulni kell belőle. felejtsd el!
2011. márc. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben! Hagyd a francba
2012. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!