Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a valószínűsége, hogy egy 24 éves srác vonzódhat egy tinilányhoz?

Figyelt kérdés

Nem arról beszélek, hogy "jajj, de megdöngetném", hanem arról, mikor tényleg működik a kémia a lány iránt, és vonzódik hozzá.

Ne 13 éves éretlen kiskamaszra gondoljatok, hanem már egy teljesen nőies vonalakkal rendelkező 16-17 éves lányra.

Ha lány nagyon ápolt, természetes(kevés smink, semmi hajfestés, kihívó göncök), értelmes, a koránál többnek néz ki(sajnos genetika), tetszhet egy már felnőtt férfinak?

Persze egyéne válogatja, tudom, de remélem tudtok valamit hozzáfűzni a témához.

(Akit érdekelne, igen én vagyok ez a lány.)


2012. jan. 3. 21:29
1 2 3
 11/21 szemerey ***** válasza:

A 24 éves fiúkat nem nevezném még "felnőtt férfi"-nak.


Természetes=kihívó göncök<- magyarázd el

2012. jan. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egy 44 éves "srác" is vonzódhat egy tinilányhoz minden utóbbi nélkül.
2012. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
a húgom 17 éves és egy 28 éves faszival jár.
2012. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
elég nagy a valószínűsége! én pont ennyi vagyok, és néha olyan 16 év körüli (néha találgatás, néha tudom) lányokat látok, hogy leég a retinám! ez van.
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom a sok gyökér miért dobálózik itt pedobear-rel...
2012. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Egy 17 - 24 nem súlyos. Egy 14 - 24 már az, sokat számít ilyen fiatal korban 2-3 év is!

Figyelni kell és akkor nem lesz baj.

2012. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miért is ne?

Én 22 vagyok és egyre inkább a fiatalabbak felé hajlok.

Miért?

Azért mert a kormbeli Nök többsége meg van róla gyözödve, hogy ennyi idösen senki sem lehet érett, csak 30 fölött.

2012. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
van egy haverom aki ennyi idős és csak 15-16 éves csajokat tol, havonta minimum 2-3 másikat, ráadásul az a poén, hogy a nagy részük szűz és be tudja hülyíteni őket 1-2 hét alatt és fekszenek... mondjuk miden csaj nagyon jóképűnek mondja, meg a dumája is nagyon jó, 18 felettiekkel pedig nem is foglalkozik
2012. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Pont egy 24 éveshez ???

Elég meredek dolog sőt a szüleid sem díjazzák gondolom.

Talán még barátságról lehet szó de semmi több.

Még ha lehetne is esélyed a srácnál akkor is csak a szexre kellenél neki, mivel veled jóval később lehetne családod alapítani.

Szerintem felejtsd el ezt az egészet.

2012. jan. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szemerey ***** válasza:
48%

Ara a következtetésre jutottam, hogy aki tőle rendszeresen az 5-6-7-8-9 és attól több évvel fiatalabbakra gerjed, annak az az oka-mert súlyos oka van- hogy a saját korosztályát nem tudja szellemileg kielégíteni,próbálta nem ment,vagy nem is próbálta mert eleve látja milyen dedós szinten ragadt mentálisan, és mivel nem akar magának kudarcot, keres olyat, akivel tud is valamiről beszélni, olyan meg csak tőle fiatalabb lehet.


Nem kell itt mindenféle xart bemagyarázni magatoknak.

2012. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!