Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4napja elvettem bnőm szüzesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aaa92 kérdése:

4napja elvettem bnőm szüzességét! Rá köv. Napra nem jött meg neki! Nem védekeztünk, de nem is ment be! A stressz miatt késik vagy vegyünk tesztet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 01:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek tesztet.

De csak két hét múlva használjátok. Addig sz@rt sem ér.

2012. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont másnap jött volna meg?

Nem vagy Te még kisfiú?

Vegyetek tesztet.

2012. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ráadásul elsőre... arcom leszakad milyen emberek vannak
2012. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teszt, de a doki mégjobb.
2012. jan. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én már meg sem lepődök, de tényleg, mi lesz a neve a csöppségnek?
2012. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"elvettem bnőm szüzességét"

"nem is ment be"


Akkor meg hogy vetted el?

2012. jan. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
most mi van? megszakítással védekeztetek?
2012. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Dottorre ***** válasza:

Kis kavar van itt... Mi nem ment be? Ha mindkettőtöknek az 1. volt és volt fizikai szex is, (és csak nem élveztél bele) akkor simán lehet, hogy terhes. Azért egy fiatalabb srácnak gyakran vannak mindenféle folyásai. De nem is értem... hogy a fenébe vagytok akkora m*rhák, hogy nem védekeztek... Egy gumi kb egy ezres, az abortusz 30.000 normális helyen. Ha szexelni akartok, akkor ne piára meg cigire költsétek a pénzt, hanem védekezésre!

De mivel a baj már megtörtént, a javaslatom annyi, hogy irány a nőgyógyász. Menj el vele, te csináltad a bajt!

2012. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Meg kéne jöjjön neki, másnapra, függetlenül attól, hogy terhes vagy nem. A beágyazódás, ami miatt nem válik le a méhnyálkahártya az 7-10 nap után következik be. (közvetve emiatt, de nem bonyolítom).

Tehát, elméletileg még beágyazódhat neki vérzés után.

Teszteljetek 2 héttel az aktus után. Addig semmi ételme.

2012. jan. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!