Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám meghálálni neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám meghálálni neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány jóba vagyok vele és mindig segít ha kérek tőle valami segítséget. Mivel tudnám meghálálni neki?


18f


2009. máj. 22. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. elhívhatod randizni... : )


Vehetsz Neki csokit ( azt minden lány szereti : ) ), felajánlhatod Neki, hogy segítesz bármiben viszonzásképpen.


Nani

2009. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szoktam én is segíteni neki ha tudok :) de azért mégis kéne valami :) , csoki inkább nem
2009. máj. 22. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Derítsd ki mi a hobbija és vegyél neki valami ahhoz kapcsolódó apróságot,nem kell nagy dologra gondolni,a szándék a lényeg!


De ha elhívod fagyizni, szerintem az is megteszi!:)

2009. máj. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
beállítasz hozzá egy üveg itallal,lehetőleg ne borral,pálinkával.Olyannal amit szeret.Ha bejön neked,akkor ok,ha nem akkor i:)Viszel egy olyan dvd-t ami neki is tetszene,megnézitek iszogattok aztán lesz ami lesz,vagy semmi vagy valami.Mindneképp pozitív,hiszen vagy őt is megkapod,vagy legalább iszogattok egy jót nevetgéltek stb:)
2009. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagy teabarát vagyok.Imádok egy teázóban ücsörögni és beszélgetni számomra kedves emberekkel.De a fagyi is jó ötlet.
2009. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, az a cél, hogy közelebb kerülj hozzá? Ha már barátok vagytok, az remek alap, azt lehet szorosabbra fűzni, pl. elhívod fagyizni vagy moziba vagy ide-oda, bárhova. Aztán majd meglátódik. Hajrá!
2009. máj. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jól látod az a cél :)
2009. máj. 23. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!