Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a barátnőmet a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem a barátnőmet a sok barmoktól"? (részlet)

Figyelt kérdés

Tehát egy éve már lassan h együtt vagyunk és hát még kapcsolatunk elején tisztázta h ő katona akar lenni mondom jól van szívem úgy sem leszel az XD gondoltam magamban erre meg februárba van a jelentkezés és elég sanszos h felveszik mert jó tanuló ráadásul erős is egészséges is.


Ha bekerül ebbe a suliba tuti h dobni fog :( hiszen ott talál sokkal jobbat mint én vagyok ill. nem bírnám h egész héten csak pasik társaságába lenne ráadásul amilyen kiéhezettek lehetnek ott a pasik tuti rá fognak nyomulni :S:(


Tehetnék ellene vmit?


20/F


2012. jan. 4. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez az ő döntése. Tartsd tiszteletben.
2012. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret,nem fogja érdekelni,hogy mennyivel jobb pasit találhatna magának
2012. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ne azon járjon az eszed, hogy mennyivel jobbak vannak bent.
2012. jan. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megbízni benne.
2012. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
totálisan megbízok benne de akkor is ott a kísértés" :/ :(
2012. jan. 4. 17:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, te ismered a barátnőd, ha eddig nem adott okot a féltékenységre, akkor továbbra se tarts attól, hogy megcsalna. Ha szeret, nem teszi meg, mert nem lesz számára kísértés.

Viszont ha féltékenykedsz, emészted magad, akkor csak neked lesz rossz, főleg, ha kivetíted barátnődre is, tönkremehet a kapcsolatotok. Érthető, hogy aggódsz, de majd ráérsz akkor, ha okod is lesz rá.

2012. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oks igazad van
2012. jan. 4. 17:35
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Én is pasik közé jártam suliba éveken keresztül. :) Mégsem dobtam a páromat, pedig lett volna kiért. A kísértés bőven ott volt, de nem érte volna meg engedni neki. És a párom sosem aggódott és sosem volt féltékeny. Mert tudta jól, h ő kell nekem. :)

27/N

2012. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, ezentúl elkezdhetsz normálisan viselkedni vele, hogy megtartsd. Úgy kell neked.
2012. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!