Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már annyira reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már annyira reménytelenül szerelmes, hogy ez teljesen megváltoztatott, és kihatott a viselkedésedre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, még a főnököm is megjegyezte hogy koncentráljak mert kib@sznak :(
2012. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen-Nem


és most reklám:

2012. jan. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a reklámom :(
2012. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2. Fail


Válaszra kérdés sajna igen és már 1,5 éve kihat az életemre ez van megszoktam hogy szenvedek ...

2012. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 PT-Daniel ***** válasza:
Ha szerelmes vagyok, akkor mindig
2012. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen, pl most. bár nem reménytelen remélem
2012. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Velem is ez van..mi lehet a megoldás?
2012. jan. 4. 19:17
 8/13 anonim válasza:
Igen, én jelenleg ebben a helyzetben vagyok. A legrosszabb, hogy ő is szeretné, én is szeretném, de bizonyos külső körülmények miatt reménytelen a helyzet, nem lehetünk együtt, és nem valószínű, hogy ez a közeljövőben megváltozna. Ezért olvasgatom most is éppen ezt az oldalt, ahelyett, hogy vele lennék...
2012. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hát.. 19 F vagyok, ő 18 L. megsértődött rám valamiért, mert olyan furán viselkedtem sziéveszter környékén és állítólag rosszul bántam vele, pedig egy nagy félreértés sorozatot titulál csak rosszul bánásnak. és most tegnap mondta hogy megtud bocsájtani, de nem ír vissza ha írok neki.. és igen énis kivagyok, holnap lesz vizsgám ráadásul.. a megoldás érdekelne engem is nagyon
2012. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen,rám eléggé.De most már arra koncentrálok,hogy levizsgázzak ballagás után,mert 3,5 évig zaklattam a pasit akit nagyon szeretek most is.De már befejeztem,így neki is jobb,minthogy felhúzza magát,már mivel égetem le őt.

20/L

2012. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!