Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltoztatott, majd elhagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztatott, majd elhagyott mert megváltoztam? Normális?

Figyelt kérdés
A párod kedvére teszel,lemondasz sok mindenről,teljesíted a kéréseit!Aztán te leszel az unalom szobra neki!Akkor miért akarta a változást?
2010. márc. 17. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
O'Flannery atya?!
2010. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
minek változtál meg? Maradtál volna önmagad, aztán ha így nem jó, akkor tipli.
2010. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak kíváncsi volt , hogy mennyire vagy naív.
2010. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem a nők nem változnak!:))
2010. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?


Csak mert a fiúk azok, akik sose változnak, bár a naiv libák mindig megpróbálják megváltoztatni őket. De többségében ők alkalmazkodnak a srácokhoz, és feladják a személyiségüket a szerelemért, aztán csodálkoznak, hogy a fiúk ott hagyják őket, mert nem abba a lányba lettek szerelmesek...

2010. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hat,Lehet hogy csak jatszadozott veled es elvezte,hogy mindenre a kedveben jarsz ;) De orulj,hogy megszabadultal tole hisz ebbol is latszik,hogy nem szeretett :)

Valoszinu az a tipus aki szereti formalni az embereket,iranyitani.Ahogy elerte a vart eredmenyt elhagyott :(

Szomoru...

S.

2010. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
29 éves férfi vagyok,4évig éltünk együtt!Azt hittem komolyra vesz mindent amit akartunk,gyerek,házasság!Beadtam,a derekam,feladtam emiatt sok mindent az addigi életemből!Nem lettem jobb,csak szánalmasabb!Számomra idegen volt a helyzet,de maradandó dolgok érdekében megtettem mindent!Hát tessék!
2010. márc. 17. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd egyszer talán megtanulod, hogy nem másokért kell élni. Mit ér a szerelem meg a párkapcsolat, ha közben nem élvezheted, mert folyton meg akarsz felelni neki és meg akar változtatni? Gondolkodj el ezen...
2010. márc. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek!
2010. márc. 18. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!