Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a meleg fiúk sokkal kedvesebbek, figyelmesebbek, gondoskodóbbak, mint a heteró lányok?

Figyelt kérdés
Furcsa, hogy a mai világban a lányok kicsit eldurvultak, már ők sem olyan gyengédek, mint anyáink nemzedéke. Ha finomságot, lelki megértést akarok találni, azt mindig csak egy meleg fiú tudja nekem megadni.
2009. máj. 22. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Sztem mert meleg vagy...
2009. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért, mitől gondoskodóbbak, de azok. Talán azért, mert elég sokat bántják őket, és tudják milyen szutyok érzés megalázottnak lenni. A munkahelyemen is van egy meleg srác. Ő mindig kedves, figyelmes, használja a kérem és a köszönöm szót, kinyitja előttem az ajtót és előreenged, ellentétben a heteró pasikkal, akik csak a bombázó csajokkal kedvesek, a többieket le se ejtik.
2009. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor egyszerűen csak rossz helyről válogatod össze a lányokat, mert egyébként nagyon sok kedves, figyelmes, gondoskodó, stb. van köztük mind a mai napig. :)
2009. máj. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te figyelj, szerintem ne általánosíts. Én pl. szerintem figyelmes vagyok párommal szemben és gondoskodó is vagyok... és nagyon megértő, toleráns, etc. Mert szeretem és ez természetes. De sajnálom, hogy te rossz nőket fogtál ki, és ezért lettél homoszexuális... és ne mondd, hogy nem ezért, emrt a kérdésedből pont az jön le, hogy igenis ezért. Feladtad, ennyi. Nem kerested, perzse, hogy nem is találtál olyan nőt.
2009. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akad is ilyen nő, az mindig foglalt.
2009. máj. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ez majdnem olyan kérdés, minthogy miért jobb barátok/nök a homokos fiúk. Lány vagyok, de az biztos, hogy a homokos fiúk mindig kedvesebbek, mint más emberek. Nem akarok senkit megbántani, de van benne valami.
2009. máj. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!