Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hallom szüleimet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hallom szüleimet, miközben csinálják!?

Figyelt kérdés
Háát egy eléggé kínos helyzetben kérnék tőletek tanácsot.. Nos, a szüleim nagyon hangosak, már 2-szer szóltam nekik olyan "poénosan".. akkor mindkét esetben 1 hónapig jó volt a helyzet, nem hallottam őket! De nagyon kínos beszélgetésekben volt részem a szüleimmel... Édesanyám különösen 'furcsán' fogatta, én éreztem rosszul magam... Pedig mindketten nagyon viccesek és jófejek :), amúgy semmi bajom nincs velük, és emiatt feszültebb és ingerlékenyebb vagyok velük :S. Mintha haragudnék rájuk, de ők nem értik miért.. (bocsánat, hogy hosszúra sikerült, de már nagyon idegesít)! L/15
2010. máj. 6. 17:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kérj egy másik szobát ha nem képesek kussban maradni:D ők mit szólnának ha te hangoskodnál a barátoddal a fülükbe?:D
2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
csináld te hangosabban!
2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

figyel én 12-évesen rajta kaptam a szüleimet de ök nem vették észre hogy rájuk nyitottam. Ez az érzés semmivel nem összehasonlítható így tudom mondani hogy átérzem mit érzel most. Én megpróbáltam nem rá gondolni.


A tanácsom: Ha még1szer hallod őket akkor űlj le apuddal megbeszélni . vele könnyeben fog menni. És hát végülis miatta hangosak:) Amikor beszélsz majd vele legyél lényegre törő iszonyat sz@rul fogja magát érezni többet elő nemfog fordulni tuti:)

2010. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

vigyélhaza egy pasit és egész este csináljátok, de jó hangosan ám hogy aztám majd a szüleid szóljanak neked h vegyétek lejjebb a hangerőt :D

aztán lehet mondani hogy bocsi de ha ti sem , mi sem XD


nah jó sztem elég az is hogyha leültök és megbeszélitek normálisan és nemcsak poénosan...

2010. máj. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
úristen :DD ez de nagy :D de nyugi lehet téged is ilyen hangosan csináltak! xD na jóvan én is az előzővel értek egyet, de az tök jó hogy már beszéltél velük ln tuti nem merném anyám szemébe mondani hogy "bocs de hangosan dugsz" :D meg "mi a baj kislányom?" "szarul aludtam az éjjel" "mert?" "felébresztettetek..." :D
2010. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
:S ez olyan sz@r dolog.én is utáltam mikor a szüleimet hallottam mikor csinálták,sőt mikor kissebb voltam 4 éves körül sajnos láttam is többször,hogy anyu a nevelőapámmal.akkor váltak el a szüleim:S szóval duplán nagyon sz@r érzés volt.szerintem ülj le a szüleiddel megbeszélni ezt,mert emiatt neked még később gondjaid lehetnek a pároddal szex terén.
2010. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sztem ne szólj nekik,nem hogy örülnél,hogy szeretik egymást,kicsi vagy még,de tudhatnád,hogy a szex az öröm kifejezése,és ha otthon se élheti ki magát az ember akkor hol könyörgöm.Ne figyelj oda,tegyél fel vmi zenét,vagy olvass,meditálj.Ne akard,hogy rosszul érezzék magukat,ez eléggé önzőség a részedről sztem.Majd rájössz,hogy milyen amikor elengeded magad,ne akard,hogy görcsöljenek,mert az sose jó,hidd el tapasztalatból beszélek.

Én is rajtakaptam szüleimet 4-5-6-7 éves koromban,de úgy hogy abba szobában aludtam ahol ők,és ők meg mellettem,de tudtam mi a dörgés,és kussba maradtam,mert már akkor levágtam,hogy a szex az egy jó dolog két felnőtt között.

Te is megérthetnéd ennyi idősen már.


22F

2010. máj. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat.. :) Utolsónak üzenem, hogy azért nem olyan kellemes minden második vagy harmadik nap este 11kor arra kelni hogy csinálják 7 éves korom óta hallom.. úgyhogy :S általában mindig zenét hallgatok, de másnapra olyan vagyok mint a f*s.. bocsi a fogalmazásért, de eléggé felhúztam magam most ezen ...
2010. máj. 6. 18:10
 9/15 anonim ***** válasza:

halgass hangosan zenét(ne fülesen)


rakd be a blahblahblaht és akkor majd ugyis veszik a lapot meg not in the back of my car stbstbstb....

2010. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogod elhinni, de velem is ugyanez, ugyanennyiszer, ugyanilyen szarul jött ki. Te hány éves vagy?? Én 13 szoal részemről a visszavágás a szexszel ki van zárva..De amúgy tényleg nagyon szar érzés..Bocsi de csak ennyit tudok hozzáfűzni, mert én se tudok mit kezdeni. Csak akartam hogy tudd nem csak veled fordul ilyen elő..Szija
2010. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!