Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam, gondoltam felrakom magam :) Jó lenne részletes vélemény. Azt tudom, hogy nem ártana ha izmosabb lennék, azon kívül :D

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 4. 22:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/205 A kérdező kommentje:
23:06 a személyiségem nem átlagos, és nekem ez a lényeg :) egyébként nem azért tettem fel, mert ilyen meg olyan top pasinak gondolom magam, tisztában vagyok vele, hogy sok férfiasabb és jobb pasi van nálam, csak kíváncsi vagyok a véleményekre, sztem buli ennyi :). és még egyszer mondom: a hétköznapokban férfiasabban öltözködöm, ez csak egy exkluzív bulis szerelés. egyébként azt észre vettem, hogy a 14-16-os korosztálynak jövök be inkább, de ez van :D
2012. jan. 4. 23:13
 22/205 anonim ***** válasza:
Egyébként ha szabad kérdezni, miért érdekel vélemény, ha biztos vagy magadban?
2012. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/205 A kérdező kommentje:

Aki a csalafintaságot írta, köszönöm szépen :)

Őh, arról nem tehetek, hogy szélesebb a csípőm, viszont a lábaim egyáltalán nem vékonyak, a fekete slankít, a tánc miatt kifejezetten izmosak, és a fenekem sem rossz, de arról nem teszek fel képet, ha nem baj, ezért vettem ilyen feszülős gatyát :D

2012. jan. 4. 23:15
 24/205 anonim ***** válasza:
Szerintem a huszonéves korosztálynak is bejössz :)
2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/205 anonim ***** válasza:
100%
"...és a fenekem sem rossz..." xD
2012. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/205 A kérdező kommentje:
Mert érdekel, pont azért, hogy még magabiztosabb lehessek. :D A széles állkapocsról meg annyit: sztem nincs túl széles állkapcsom, nem véletlenül mosolygok minden képen, jobban nézek ki úgy (sztem).
2012. jan. 4. 23:19
 27/205 anonim ***** válasza:
100%
Na szerintem elegen simogattuk az egódat, további jó éjszakát...:D
2012. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/205 anonim ***** válasza:
45%
Bocsi, de valaki benyögte, hogy a 20 on éves korosztálynak bejössz. Azt el ne hidd, mert ez ámítás(vagy csak azoknak baj van az ízlésükkel, akiknek 20 onéves korukra is gyerekek kellenek és nem érett férfiak), egy érettebb huszonéves csajnak férfi kell nem fiúcska, tahát ahoz sokkal férfiasabbnak kellene lenned, hogy egy érettebb nőnél legyen esélyed.
2012. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/205 anonim ***** válasza:

Várjunk csak hogy is volt szex vagy nemben? :D

hm...

Arc: 10/10 én nem szeretem a körszakállat az első kép szerintem nagyon jó

Alkat: 9/10 de csak mert jelenleg a mackósak jönnek be (mint a barátomé) :D Egyébként az nekem nem fontos

Kisugárzás: 8/10 mert néhol erőltetett az a mosoly és szerintem az nem igazán előnyös

Jah és az öltözés...én nem mondom, hogy homis, egyszerűen nekem nem jön be ez a stílus. Mondjuk én nem is vagyok bulizós fajta. Ha elhanyagoltad volna a sálat, meg az övet, meg a pólódban nem lenne rózsaszín akkor lenne az igazi (szerintem)

19/L

2012. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/205 A kérdező kommentje:
23:22-es milyen jó emberismerő vagy ;) köszönöm, neked is jó8 :D
2012. jan. 4. 23:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!