Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam, gondoltam felrakom magam :) Jó lenne részletes vélemény. Azt tudom, hogy nem ártana ha izmosabb lennék, azon kívül :D

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 4. 22:57
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/205 anonim ***** válasza:
0%
Nem oltani akartalak, nekem is picit sárgák a fogaim(nem annyira mint neked), de nekem van rá okom, mert cigizek 11 éve. A nőket akiknek bejössz, azokat sem akarom elvenni tőled. Csak te még nagyon gyerek vagy öcskös, ez a helyzet. Amúgy meg mint mondtam kezd el aerobikozni egy kicsit, mert nagyon vékony vagy. De mondom nincs baj veled, tök átlag fiú vagy, ezer vagy ilyen az utcán. Na csá töki.
2012. jan. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/205 anonim ***** válasza:

Ez a haj nem áll jól. Divatjamúlt. Próbálj inkább valami enrique iglesias, vagy pete wentz-es formát. (keress rá)


Az öltözködési stílusod hát.. szóval ez a diszkókirály stilus, eléggé ratyi. Pedig nem szoktam ezt a szót használni. Az övet mindenképp felejtsd el.


Igen. sportolj, gyúrj, szálkásíts.


A mosolyod nagyon szép, a fogsorod is rendben van, mosolyogj amikor csak tudsz :)


OFF/én is elgondolkoztam azon, hogy lehet hogy meleg vagy, vagy legalábbis biszex. Ha igen, ha nem, semmi közünk hozzá, de az öltözködéseddel ezt sugallod egy picit.


19/L

2012. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/205 A kérdező kommentje:
#51-es tényleg nem sárgák a fogaim, lehethogy te ezt látod a képen, de mindig a mosolyomat szokták dicsérni.
2012. jan. 5. 01:04
 54/205 A kérdező kommentje:
#52-es köszi a véleményt, mint mondtam ez a diszkó stílus a mindennapi öltözködésemre nem jellemző.
2012. jan. 5. 01:06
 55/205 A kérdező kommentje:
Jaj, azok a hajak viszont nem tetszenek, abszolút nem illik az arcomhoz egyik sem, különösen a Pete Wentzes. És ha eddig nem tűntem elég melegnek, azzal tuti annak fogok tűnni :D
2012. jan. 5. 01:09
 56/205 A kérdező kommentje:
hosszabb hajam amúgy volt, mindjárt linkelek képet.
2012. jan. 5. 01:10
 57/205 A kérdező kommentje:

hosszabb hajjal:

[link]

2012. jan. 5. 01:12
 58/205 anonim ***** válasza:

#52es vagyok


Na, ez sokkal de sokkal jobban áll! Mintha nem is te lennél!

OFF/Amugy mostmár biztos vagyok benne :D

2012. jan. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/205 A kérdező kommentje:

Köszi, de amikor ez volt a környezetem könyörgött h vágassam vissza rövidre :D sztem ez ízlés kérdése, nekem is jobban tetszik a rövidebbel, meg kevesebb gond is van vele :D

OFF he? :) ok, hazudnék ha azt mondanám nem vagyok sokoldalú ;)

2012. jan. 5. 01:35
 60/205 anonim ***** válasza:

Hátjó, te tudod, de ez a haj nagyon jól állt.

/OFF tudtamééén :D hát hiába.. sasszemem vaaaaan :D

2012. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!