Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól nézek ki? :D 21/F

Figyelt kérdés

Annyi ilyet láttam, gondoltam felrakom magam :) Jó lenne részletes vélemény. Azt tudom, hogy nem ártana ha izmosabb lennék, azon kívül :D

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 4. 22:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/205 anonim ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de kb 17nek nézel ki. És erősen metroszexuális a kisugárzásod. Nincs az a kép a fentiek közül amelyik egy csepp férfiasságot is sugallna. Fehér poló ezüst csillámos felirattal... a barátnőmnek vagy egy hasonló.

Na mindegy nem oltalak ahogy látom így is tetszel csomó lánynak szóval, ha te így jól érzed magad akkor béke.

2012. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/205 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretném, ha te kapnád be, de bekapom, ha meg....hatlak! Na ennyit a flörtről, jó éjt!
2012. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/205 A kérdező kommentje:
BÁÁÁÁNTÁÁÁS??? ez volt eddig a legnagyobb dicséret :DD 17nek, ez remek, köszönöm :DDD
2012. jan. 4. 23:58
 44/205 anonim ***** válasza:

Első nekifutásra nem mondanám meg, hogy hány éves vagy, mert fiatalabbnak látszol, de 21 évesen szerintem jól áll ez a kisfiús arc. :)

Helyes vagy nagyon. Szép a szemed, kicsit huncutkás beütése van. Aranyos ez a tarajas (felállított haj), összességében jó rád nézni.

Az öltözködésed alapján azt mondanám, hogy laza srác vagy, de mégis van benned valami és tudsz Te komoly is lenni. :D


21 L

2012. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/205 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon jól estek amiket írtál :))) Jogos lehet a kérdés, hogy miért tettem közszemlére magam, a héten 7 vizsgám van, és egy kicsit leszívták az agyam, ez meg egy jó dolog, hogy feldobódjak, én ennél sokkal több negatívumra számítottam. :DD
2012. jan. 5. 00:24
 46/205 anonim ***** válasza:
55%
Egy jó tanács: ne mosolyogj túl sokat, mert sárgák a fogaid. Amúgy nem vagy férfias, az a lány akinek a gyerek pasik jönnek be, az a női nemet minősíti negatív értelemben. Bocs ha őszinte voltam.
2012. jan. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/205 A kérdező kommentje:
Nem sárgák a fogaim, max. ha sokat cigizek látszik kicsit... egyébként meg ne irigykedj :P
2012. jan. 5. 00:40
 48/205 anonim ***** válasza:
38%

De nagy képű lett már valaki, Én mire írígykednék öcskös. Ha te lennél a miniszter elnök akkor sem lennék rád írigy. Sokkal jobban nézek ki nálad.


[link]

2012. jan. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/205 A kérdező kommentje:
Valóban jobban nézel ki. :) Attól még nem tudod elfogadni, ha valakinek más az ízlése. Az, hogy esetlegesen valakinek bejönnek a kisfiús pasik, nem minősít senkit negatívan, az viszont már igen, hogy te ezért a komplett női nemet hibáztatod. Sztem van neked sikered a nőknél, nem hiszem h el kéne sajnálni azokat, akiknek én bejövök.
2012. jan. 5. 00:51
 50/205 A kérdező kommentje:
Egyébként meg az is ízlés kérdése, h ki kinél néz ki jobban, nem tény. A sárga fogak meg: annyira a te képeden is sárga a fogad, mint az enyémen, szóval legalább írtál volna olyat, ami olyan oltás, ami érdemi, mondjuk h nem vagyok izmos, te meg igen.
2012. jan. 5. 00:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!