Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyforma a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyforma a lányok szinte midegyikének (14-25 ig) az ízlése?

Figyelt kérdés

Hiába mondják, hogy kinek a pap, kinek a paplan, ez nem igaz. Mindnek egyforma nagyjából. Itt a példa. Tegnap egy homo felrakott egy képet magáról és a legtöbb lánynak máris bejött. Akkor meg ne mondjátok már, hogy különbözik az ízlésetek mert nagyon nagyot hazudtok! Ha valaki meg azt fogja írni, hogy nekem nem jön be ez a melegnek tűnő fiú, akkor sem nagyon hiszem el neki és kész. Mert egyformák vagytok mint 3 millió tojás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2012. jan. 5. 08:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Vagy ö is szinte csak pozitív válaszokat kapott, aki már vagy 30 szor posztolta ki magát itt a gyk-n.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__23608..


Véletlen lenne, hogy minden lánynak majdnem egyforma az ízlése?

2012. jan. 5. 08:39
 2/17 anonim ***** válasza:
Szánalmas,hogy manapság ez a homár stílus jön be a csajoknak..sőt vicces is,hogy ez ilyen gyökérgyerek jobban bejön a nőknek mint mondjuk én,aki tesz is valamit hogy tetszen a nőknek! ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes.. Amúgy látom a vége felé már kezdték oltogatni,én is csatlakoztam :)
2012. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

Minden kornak megvan a maga ideálja. A második, akit belinkeltél nekem speciel nem jön be, de a kérdésedben szereplő srác igen.

Ettől függetlenül párom nem úgy néz ki, és nem is cserélném le rá =)

A pasiknak is van ideálja, nincs ebben semmi rossz.

Ha te nem tartozol bele a mai ideálba ez van, bőven van hal a vízben, és csaj az utcákon. Kivételek pedig mindig akadnak, akiknek megfelel az adott ideáltól eltérő stílus. Ahelyett, hogy másokat szapul az ember, szerintem érdemesebb keresgélni. =)

2012. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem kell keresgélni,van barátnőm,meg akadna is sok-sok jelentkező,csak valahol fura az,hogy míg régebben a férfias! srácokat szerették a nők,ma már az ilyen tutyi-mutyi lagymatag homo-k a "menők". És ez azért elgondolkoztató..
2012. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Mert amúgy helyesek. Öltözködés tényleg bu*is, de ruha nélkül nem lenne rossz. :D Végre nem egy kigyúrt szolis majom.
2012. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem nevezném lagymatag homonak, inkább kölyökképűnek =) Mint írtam is, mellettem hülyén mutatna egy macsó kemény férfi, mert kislányos külsőm van, a korom ellenére. Kényelmetlenül érezném magam, és nem mások véleménye miatt, mert azt lesz*rom.

Ha meg barátnődnek megfelelsz, akkor nem édesmindegy? =D Inkább vele foglalkozz, minthogy erre pazarolj felesleges energiát =)

De ez csak az én véleményem, természetesen.

2012. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Igen, bejön, DE.... megfordulok utánuk az utcán, és megállapítom, hogy milyen formásak, és ennyi. Párt viszont egy egész más kategóriából választok. Van olyan típus, amit szinte minden nő szépnek talál (szimmetria, arcvonások, stb. miatt), de sokan pár nélkül maradnánk, ha a külsőségekhez ragaszkodnánk. Szerintem ez a srác pont az a "kirakatba való" kategória, ami addig szép és jó, amíg meg nem szólal..... :D
2012. jan. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én mindig úgy tudtam, hogy egy pasinak legyen férfias arca, ne pedig ygerek feje, lassan ott fogunk tartani, hogy a lányok már az óvodás pasikat fogják szeretni, ők lesznek pedofílok. Szerintem meg pont az kellene kedveli, aki megdolgozott a testéért. Nem kigyúrt állatokról beszélek, de ezek a cérnavékony pasik szánalmasak. A lányok meg adják alájuk a lovat, hogy még anorexiásabbak legyenek. Ha pedig ez a mai kor férfiideálja élükön Spvel, Flourral meg Bieberrel, akkor a nők ízlése eltévedt valahol és az evolúció zsákutcájába jutott.
2012. jan. 5. 09:01
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a viva-s műsorvezetőnek, egy kis borostával és férfiasabb arcvonásokkal jobban be kellene, hogy jöjjön a lányoknak mint a mai lány arcú pasik.


[link]

2012. jan. 5. 09:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Én már kinőttem ebből a korból, speciel nekem soha be sem jöttek a cicafiúk. De a miért-edre a válasz (szerintem): a média ezt sulykolja beléjük.
2012. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!