Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért egyforma a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyforma a lányok szinte midegyikének (14-25 ig) az ízlése?

Figyelt kérdés

Hiába mondják, hogy kinek a pap, kinek a paplan, ez nem igaz. Mindnek egyforma nagyjából. Itt a példa. Tegnap egy homo felrakott egy képet magáról és a legtöbb lánynak máris bejött. Akkor meg ne mondjátok már, hogy különbözik az ízlésetek mert nagyon nagyot hazudtok! Ha valaki meg azt fogja írni, hogy nekem nem jön be ez a melegnek tűnő fiú, akkor sem nagyon hiszem el neki és kész. Mert egyformák vagytok mint 3 millió tojás.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2012. jan. 5. 08:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Akkor sem nagyon hiszem el neki és kész." Akkor miért is tetted fel ezt a kérdést? Jaaaa, merthogy Te nem jössz be a lányoknak és ezért meg vagy sértődve? :D

Amúgy a vivás csávó tényleg ezerszer jobb... LENNE, ha nem lenne nagyobb a fülbevalója, mint nekem.

Az első linkelt srác pedig kb 14 évesnek néz ki, én meg nem vagyok pedofil.

Ne általánosíts, légyszi.

24N

2012. jan. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Arcra bejönnek a linkelt csávók. Alapból jól néznek ki. És ez a lényeg. Aki jó pasi, az borostával, izmokkal is bejön a lányoknak. Aki meg nem jó pasi, azon a bu.zis ruhák sem segítenek. Az alap a lényeg, az öltözködés nagyon kevés embert érdekel.
2012. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Öltözködés nagyon kevés embert érdekel? Mindig azt mondják, itt hogy ha nem vagy jóképű, akkor öltözz jól és ezzel kompenzáld ezt a hátrányodat. Akkor ez nem igaz?
2012. jan. 6. 21:31
 14/17 cukika2 válasza:
nem igazan jon be... a mosolyaval meg a hajaval hodit xD MEGSZOKOT ....és ketlem h minden lany velemenye egyforam..mivel az LB nek amelyik pasi tetszik neki az nekem nem ami nekem az neki nem .....
2012. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ha valaki nem túl fotogén, de megpróbál jól öltözködni, az azért igenis tud sokat segíteni, de álomcsávó nyilván akkor sem lesz. Míg ha valaki jól néz ki, és nem annyira öltözködik divatosan, akkor is be fog jönni a lányok nagy részének. Így értettem, hogy az öltözködés senkit nem érdekel.
2012. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Alaque ***** válasza:
Azér', mer' ronda vagy, azt' a kutyának se kellesz, és emiatt agresszív kismalac lettél.
2012. okt. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kikerem magamnak! Ez a fiu meg sem kozeliti az izlesem... ne altalanosits!
2013. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!