Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy a nők sz@rnak a fejemre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, az első kapcsolatfelvétel megvan. Néha. Azaz, köszönés, mosolygás, beszélgetés, kölcsönös szimpátia. Aztán a legtöbbször úgy alakul, hogy megszakadna az egész, mert mondjuk nem lesz több közös óránk, rájuk írok és ahogy a kérdésben jeleztem: sz@rnak a fejemre. De miért? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy rontom el. Mert biztos, hogy én vagyok a ludas.


Ilyenkor mindig Hemingway egy mondata jut eszembe, hogy "A man can be destroyed but not defeated." De én 23 évesen már ott tartok, hogy elég. Akkor kinyírom magam és kész. Objektíven, mert ezek szerint Tajgetosz pozitív lehetek. De durván.


2012. jan. 5. 10:13
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, és még csak nem is a top-kategóriát célzom. Hanem az alsó közepet. Ha megfog valakiben valami, az már nekem elég.
2012. jan. 5. 10:16
 2/23 anonim ***** válasza:
mert unalmas a stílusod. talán. erre tudok most így minden adat nélkül gondolni.
2012. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Robi.88. ***** válasza:
nem lehet h tul sok vagy elsore nekik? szal tul kemenyen nyomulsz v olyan témakat feszegetsz amiket még nem kéne??
2012. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Mert a nők buták, a férfiak reális gondolkoznak, a nők meg érzelmekből felindulva. Mi tudunk dönteni észérvekkel, ők csak ösztönből tudnak dönteni, ha párválasztás kell. Szerintem az lehet a gond, hogy nem tűnsz elég b@zisnak, ha a külsődet tekintjük. Sajnos a melegnek tűnő pasik jönnek be a lányoknak, akik 15 évesnek néznek ki. Kövezzen meg valaki ha nem így van, de sajnos a legtöbb lánynál így van. Nézd csak meg ezt, majdnem az összes lánynak az ilyen homáros arcú, nyeszlett pasi jön be, ahogy a kommentek 80%-án is látszik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


A másik meg az, hogy a lányok olyanok, hogy ha te nem keresed és nem zaklatod őket, hogy jérni akarsz velük, akkor elvannak mint a sültgalamb, ők bizony nem fognak lépni soha a büdös életben sem, mert az azt jelentené, hogy tárcán kínálják magukat neked. Ez jellemző kb 100 ból 90 lányra. szvsz nagyon nagy az esélye, hogy belehúztál eddig mindig ebbe a 90%-ba. Neked kell férfinak lenned, és a nőnek a nyakára járni, amíg be nem adja a derekát. Azt szeretik ha mindig abajgatod őket, és elhívod ide- meg oda. Lássáák, hogy férfi vagy és tudsz udvaolni. Ha azt látják, hogy nem keresed őket, akkor azt hiszik, hogy egy lúzer vagy és nem is igazán kell neked az a lány. Ez van lehet megint lepontozni, de ezt látom és tapasztalom mindenhol.

2012. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

hát erre mi nem fogunk rájönni ennyiből.

de azért ne add fel. Ja és nem voltál a Taigetoszon, szóval nemtudhatod mi lett volna :D


Ui: sztem eleget próbálkoztál, hagyd hogy most ők próbálkozzanak.

2012. jan. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nem, sokat olvasok, informálódok. Ilyenek. Hogy tudjak miről beszélni.


És teljesen hétköznapi témákról dumálok és úgy haladgatok fokozatosan. Ameddig falba nem ütközök. Múltkor néztem, hogy akivel beszéltem kábé ilyeneket írogatott ki a FB-falára, hogy


- vigyetek el Párizsba

- jaj, hozzon valaki nekem nem is tudom már milyen csokit


Szóval, én ilyeneket nem tudok. Lehet, az a baj és ezért már dögöljek meg. Pedig jártam már Párizsban, de nem tudok állandóan kiruccanni... két naponta.


Magyarul, az lehet a probléma, hogy én sz@r vagyok. Az átlag lányoknak meg az egekben az elvárásaik. Én meg képtelen vagyok megfelelni. Mert nem vagyok se Brad Pitt, se Bill Gates. Se pedig istenverte Hugh Hefner. :)

2012. jan. 5. 10:26
 7/23 anonim ***** válasza:

10.23 mintha csak a harag szólna belőled,elég alacsony realitásérzéssel. "Mi tudunk dönteni észérvekkel, ők csak ösztönből tudnak dönteni, ha párválasztás kell." miről beszélünk, miért döntenék ösztönből egy szerinted b*zi mellett? nem sok értelmét látom. és hogy a lányok többségének az ilyen pasik jönnek be, szintén alaptalan. ezzel csak a legszerencsétlenebb pasik érvelnek, elhiszem hogy nem vagy modell, de mindent a kinézetre fognak, mert ugye azt nem lehet változtatni.. jó kifogás. holott lehet magadba kellene nézni mert valami a személyiségedben van nagyon elcseszve, amiért nem kellesz a nőknek.

"Ha azt látják, hogy nem keresed őket, akkor azt hiszik, hogy egy lúzer vagy és nem is igazán kell neked az a lány." hát nem biztos hogy lúzernek tartom, de a másik részében igazad van szerintem.

2012. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Személyiség van nagyon elcseszve? Ember te jól vagy? Volt már úgy, hogy odamentem egy lányhoz és alapból 1 szó után elzavart, pedig jól öltöztem, nem volt zsíros hajam, pattanásos arc stb. Még csak barátja sem volt a csajnak, mégis lekoppintott, és ez nem egyszeri eset volt. Ezek szerint mégis csak a külső számít, másra nem tudok gondolni kizárásos alapon.
2012. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
van egy szavam még: kisugárzás. de biztos neked van igazad.
2012. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs. Én csak ülök némán és ledöbbenve, hogy már megint hogy beignoráltak. És ez már nem az első, nem a tizedik eset.


Néha elgondolkozok rajta, hogy inkább akkor kvázi "Isten felé fordulok". És megyek papnak. Nekik egyszerűbb minden.

2012. jan. 5. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!