Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy a nők sz@rnak a fejemre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, az első kapcsolatfelvétel megvan. Néha. Azaz, köszönés, mosolygás, beszélgetés, kölcsönös szimpátia. Aztán a legtöbbször úgy alakul, hogy megszakadna az egész, mert mondjuk nem lesz több közös óránk, rájuk írok és ahogy a kérdésben jeleztem: sz@rnak a fejemre. De miért? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy rontom el. Mert biztos, hogy én vagyok a ludas.


Ilyenkor mindig Hemingway egy mondata jut eszembe, hogy "A man can be destroyed but not defeated." De én 23 évesen már ott tartok, hogy elég. Akkor kinyírom magam és kész. Objektíven, mert ezek szerint Tajgetosz pozitív lehetek. De durván.


2012. jan. 5. 10:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ennek így értelme nincs. Más ismerősöm 22 évesen már nősül. Én meg a béka s.gge alatt se vagyok. :)
2012. jan. 5. 10:45
 12/23 anonim ***** válasza:

látod sztem ez a baj. ismerősöd 22évesen nősül és ezzel foglalkozol. (lehet 24 évesen meg válik) te meg mondjuk 25 évesen nősülsz és........


ja amugy most esett le.. Te csak facen ismerkedsz?

ott van ien ignorálás v félre értettem?

ha ott nem megy próbálj ki mást...

2012. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem. Élőben is, aztán esetleg, ha megszakadna a kapcsolat, akkor mailben. Esetleg. Utóbbi esetben jön az ignorálás, azaz válaszra se méltatás.
2012. jan. 5. 10:57
 14/23 anonim ***** válasza:

1. azok a lányok, akikkel ismerkedsz, gyerekesek. talán fordulhatnál az érettebb nőkhöz.

2. olyan példákat hoztál itt fel (Brad, Bill, Hugh), akik vagy jóképűek, vagy okosak, vagy pénzesek. ebből azt vettem le, h nagyon lebecsülöd magad. nem tudom, h okkal - e, de hiába tűnik maszlagnak, a kisugárzás akkor se kamu.

3. öngyilkos semmi esetre ne legyél, nálad ezerszer rosszabb helyzetben lévő emberek is tudnak, akarnak küzdeni, tehát ha megölöd magad, gyáva vagy.

4. a leírtakból nem tudtam meg sok mindent rólad, nem tudom, h milyen a stílusod, milyen a kommunikációd a lányok felé, úgyhogy én is arra következtetek így látatlanba, h nem tudod lekötni a lányokat, ergó unalmas vagy. ennek örülhetsz, mert ezen tudsz változtatni.

5. papnak nem akkor mész, ha úgy érzed, semmi esélyed már nőzni, hanem akkor, amikor érzed Isten hívását, úgyhogy ezt bebuktad.


23 éves vagy, még alig éltél. nem vonhatsz le messzemenő következtetéseket, nem mondhatod, h atyaég, én feladom. először jó mélyen nézz magadba, és ha megtaláltad a hibáidat, változtass. ennyit tudok mondani.

2012. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Stílus? Leginkább az underground. Idén lesz majd egy Banksy kiállítás, azt mindenképp meglesem. De nem nagyon szoktam "vadulni". Lehet, hogy tényleg unalmas vagyok és ez a baj.


Sőt. Sajnos biztos, hogy ez. Mert egyébként szeretek négy fal közt üldögélni. Nem zavarni senkit a jelenlétemmel. :D

2012. jan. 5. 11:07
 16/23 A kérdező kommentje:
Erre valahogy nem gondoltam.
2012. jan. 5. 11:08
 17/23 anonim ***** válasza:
Erőszakold rá magadat egy csajra. Régen az ősemberek is csak úgy spontán elkaptak egy csajt és megnyomták jó alaposan. Mivel a lányok ösztönlények, így dícslrni fogják ezt a hozzáállást.
2012. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

utolsó: hadd gratuláljak, könnyű lehet az élet olyan bután, amilyen te vagy.


kérdező: stíluson mondjuk nem csak ezt értettem, hanem megjelenésben, másokhoz való viszonyokban...


de ne érts félre, azzal nincs baj, ha szeretsz otthon ülni (persze nem kéne túlzásba vinni), nem baj, ha nem te vagy a bulikirály. de ha azt mutatod a világ felé is, h antiszoc vagy, akkor ki akarna megismerni?

különben meg, ha tudod, h unalmas vagy, akkor változtasd meg magad. tájékozódj, meg érdeklődj másokról, lehet, h túl sokat dumáltál magadról mindenkinek, ezért meguntak...

2012. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a kérdés jóval könnyebb megválaszolni mint gondolnád!

vannak olyan lányok akik pusztán kedvesek mindenkivel, szeretnek barátkozni. Az egy dolog, hogy szimpatikusnak talál, de valószínű semmilyen vonzalmat nem érez, nem néz rád férfiként. Számára te egy kedves srác vagy akivel egy órára jár! Én erre azt mondanám, hogy neki "nem kellesz eléggé"! Ha megnézed ugyanezzel a címmel a filmet abból tanulhatsz.

Tapasztalatból mondom.

2012. jan. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Mert egy szerencsétlen nyomorult vagy!
2012. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!