Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy a nők sz@rnak a fejemre?

Figyelt kérdés

Úgy értem, az első kapcsolatfelvétel megvan. Néha. Azaz, köszönés, mosolygás, beszélgetés, kölcsönös szimpátia. Aztán a legtöbbször úgy alakul, hogy megszakadna az egész, mert mondjuk nem lesz több közös óránk, rájuk írok és ahogy a kérdésben jeleztem: sz@rnak a fejemre. De miért? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy rontom el. Mert biztos, hogy én vagyok a ludas.


Ilyenkor mindig Hemingway egy mondata jut eszembe, hogy "A man can be destroyed but not defeated." De én 23 évesen már ott tartok, hogy elég. Akkor kinyírom magam és kész. Objektíven, mert ezek szerint Tajgetosz pozitív lehetek. De durván.


2012. jan. 5. 10:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszokat. Első körben most összehoztam egy ilyen "szimbolikus" - levedlem magamról az eddigieket - szakállmegsemmisítést. Rájöttem, hogy nem kell az oda.


Másodszor pedig, eldöntöttem, hogyha lesz egy kis időm utazni, beszerzek magamnak egy táskaírógépet. Mindig gondolkoztam rajta, hogy kéne egy.


(Amúgy láttam azt a filmet, tudom miről beszélsz.)


Arra jó ez az oldal azért, hogy hasznos választ kapjon az ember. Még ha van is pár troll. :) De nektek is egészségetekre.

2012. jan. 5. 11:40
 22/23 anonim ***** válasza:
Lehet szilveszterkor a haverok ráírták a homlokodra, hogy WC, miközben részegen fetrengtél. Nézz tükörbe.
2012. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

na újabb troll. na nem baj, legalább van kin nevetni


tehát: most, h belegondolok, lehet abban valami, amit írt egyik előttem szóló, mert én is igyekszem kedves lenni mindenkivel, és ezt néha (sőt, sokszor) félreértik, és jelnek veszik. pedig csak jófej vagyok, eldumálgatok bárkivel, de nem jelenti azt, h pasiként akarnám őt. érted... tehát szerintem nálad is benne van ez a pakliban.

2012. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!