Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most ez így érdekes lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most ez így érdekes lesz, és biztos kapni fogok a fejemre, de érdekes. Szerintetek?

Figyelt kérdés
szóval én mindig sokra tartottam az olyan srácokat, lányokat, embereket, akik egy másikért k*rva messze képesek elmenni. tehát akik nem adják fel, harcolnak a másikért akkor is már, mikor egy szemernyi esély sincs, úgy néz ki. vajon miért van ez? mármint, miért tartom sokra őket? de inkább: miért bántják őket? miért nevezik gyengének? szerintem épp, hogy az a gyengeség, ha az ember fogja magát, gyorsan "elfeledteti" mással a lányt/fiút, sz*rik az egészre, energiát sem feccol abba, hogy esetleg jobbá tegyék, formálják a dolgokat, hogy visszaszerezzék a szeretett fiút/lányt. persze, most nem arról van szó, hogy odamegy a lány/fiú sírva a szerelméhez, és a saját nyakához kést szorít, hogy "megölöm magam!!!", hanem ezernyi apró módon próbálja visszahódítani a lányt, vagy épp fiút. szóval szerintem ez egy dícséretes, becsülendő dolog. persze, ilyenkor a primitív állatok mondják, hogy "jelencsed fel gecc mer ez má' beteg!" vagy "na szólok a haverjaimnak megvernek!!". úgy vettem észre, hogy ezeket az embereket nem értékelik, pedig ők az igazán értékesek. én fickó vagyok, és pont ez a bajom a lányokkal, hogy nem kitartóak, gyengék, úgymond, ritkaság olyat találni, aki küzd, nem pedig menekül, homokba dugja a fejét.
2010. febr. 18. 23:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónap együttlét után szakítottam egy lánnyal,de nem bírtam ki nélküle :(

Nagyon szerettem és még mindíg szeretem! :)

2 hétig könyörögtem neki hogy bocsásson meg,én voltam hülye...

2010. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az is a gyengeség egy formája tud lenni, ha minden áron ragaszkodsz valakihez. Az, hogy próbálkozik egy ideig, szerintem sem gyengeség, inkább azt mutatja, hogy komolyan gondolja. Szerintem legtőbben azért tartják ezt negatívumnak, mert manapság az az elvárás, hogyha megtetszik valaki, akkor azonnal klappoljon minden és ha mégsem, akkor már csak szar kapcsolat lehet.

Összességében veled értek egyet, jobb ha a felek megmutatják már az elején, hogy eléggé kell a másik és képesek érte pluszokat tenni.

2010. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

igaz, de ha kapsz egy elég egyértelmű elutasítást, és még mindig kaparod az ajtaját, üldözöd a szerelmeddel akkor az nem erős jellem hanem gyengeség, vagy együgyüség

mert megharcolni a szerelemért szép és becsülendő, de szaladni egy ábránd után beteges sajnálatraméltó

2010. febr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy társkereső oldalon ismertem meg a barátom már kicsivel több mint egy éve. Eleinte minden jól alakult. Igazából most ott tartok, hogy nem tudom mi is van közöttünk. Már két hónapja nem találkoztam vele személyesen. Úgy érezem "lecserélt" egy jobb nőre aki közelebb lakik mint én. Igazából nem is lakunk egymástól túl messze röpke 40km. Hozzá kell még azt tegyem, hogy nekem van egy betegségem aminek a gyógyulási folyamata hosszú idő. Ezt most nem részletezem. De az a lényeg, hogy az intim együttlétek igen csak 0-ra estek vissza ennek következtében. Szóval ez a legnagyobb probléma. Eleinte küzdöttem, de ennek az eredménynek a fényében már feladtam. Még neten tarjuk a kapcsolatot, de ez milyen kapcsolat? Csak levelező társ nem párkapcsolat. A távolság sokszor nagy úr ha ilyen súlyosabb problémák adódnak.
2010. febr. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
figyelj, elmondom, hogy azt a lányt, akit eddig a legjobban szerettem, úgy szerettem meg, hogy elsőre rondának tartottam, taszított, úgy, ahogy van. de ő nyomult, nyomult, nyomult, már szinte falra másztam tőle, elküldtem párszor, még mindig nyomult. aztán majdnem egy hónapra beteg lett, és teljesen eltűnt, ezalatt az idő alatt rájöttem, hogy mennyire sokat jelent, és beleszerettem. utána persze fordult a kocka, mert pár hónapra rá ő koptatott le.
2010. febr. 19. 00:05
 6/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, engem személy szerint dühít egy kapcsolat "haldoklása", a másik "passzivitása". én ilyenkor mindig balhézom egyet, ami persze nem jól sül el.
2010. febr. 19. 00:15
 7/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Most álljak le vele balhézni, hogy: "figyi mit is vársz el tőelem és ettől a kapcsolattól?" Hát már nem teszem, inkább hagyom elmenni csak úgy egy szó nélkül. Nem éri meg, hogy magamból csinálja bolondot csak azért mert, egy ideig próbáltam megmenteni a még megmenthetőt. Feladtam.
2010. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ne magadból. de ha megy, kérd ki magadnak, miért tette ezt. ne ússza meg harc nélkül.
2010. febr. 19. 00:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy pár rövidebb hosszabb kapcsolaton már túl vagyok és volt, hogy kikértem magamnak miért tette amit tett. Én voltam a K... Meg a szánalmas hüle pic@. Szóval mért is veszekedjek. Engem nézett bolondnak akkor is ha ő volt az.
2010. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de neked is jobb, ha megteszed, vagy ha megtetted, nem?
2010. febr. 19. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!