Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szakma, ami vonz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szakma, ami vonz az ellenkező nemnél? Mi az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
építészmérnök
2012. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

na ezen még soha nem gondolkoztam...

hogy így gondolkozom rajta... egy tűzoltó pasit elvinnék egy körre... vagy egy katonát. :P


de ha belegondolok, mindegy, mi a szakmája, csak csinálja szívvel-lélekkel. amúgy bukom az okos pasikra. :) meg a tehetségesekre... á, tényleg nem tudom, csak szeresse, amit csinál :)

2012. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nekem a katona pasik tetszenek nagyon,meg a tengerész egyenruha.....*.*

mondtam is a pasimnak,h be kell szereznie egy olyan cuccot :D találtam neten hozzá cuccot is,kis sapka,meg kis alsógatyusz,nagyon kis szexi :D

neki a titkárnő jön be :D

2012. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mindegy, csak okos legyen. És ne legyen veszélyes munkája(pl. katona, tűzoltó). Persze, biztosan szexi felső testük van, de folyton aggódhatnék miatta, ha elhívják.
2012. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Ami engem vonz, azok az egyenruhák. Katona, rendőr, tűzoltó, esetleg még orvos is...

Ezzel szemben viszont a párom olyan pályán tanul, hogy ezekhez aztán semmi köze és nem cserélném őt el semmi pénzért! :)) 21/L

2012. jan. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

mérnök vagy közgazdász,aki penge angolból mint én :D


(jogászok és orvosok pedig taszítanak!)


24N

2012. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
boncmester, patológus 20
2012. jan. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"boncmester, patológus"


Szerintem te még életedben nem voltál boncteremben. Én már végignézhettem legalább egy tucat boncolást, és mindezek után ki kell jelentenem, ha nő lennék az utolsó szakma ami megfogna a boncmester lenne...

2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Alpinista+építészmérnök. <3

Fogalmam sincs, hogy miért. :)


24/n

2012. jan. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Valami jól kereső, akkor eltarthatna amíg én egész nap piálnék.


F/20

2012. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!