Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan szakma, ami vonz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szakma, ami vonz az ellenkező nemnél? Mi az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 11:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

A nőket a magas presztízsű és/vagy jó keresetet biztosító foglalkozással rendelkező férfiak vonzzák: ügyvéd, menedzser, vállalkozó, közgazdász, orvos, esetleg mérnök.


A férfiak számára nem túl fontos a nő szakmája, legalábbis nincs erről általános sztereotípia. Én a magam részéről azt mondanám, hogy nekem nagyjából mindegy egy nő foglalkozása, csak tanár vagy jogász ne legyen.

2012. jan. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hmmm...


Egy helyes szívsebész vagy lelkes állatorvos elég jó :) De nemtudom miért engem a pincérek is vonzanak :D Persze csak ha jól néz ki.

2012. jan. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

21/L


Nekem a kutyakiképzés a legszimpatikusabb munka. Ahhoz kell egy határozott, magabiztos jellem, ami önmagában elég pozitív. Az meg a legjobb benne, hogy egy kutyakiképző imádja a kutyákat, mint én is.


Nem szeretem ha nagyon okos a partner, ezért olyan szakmák kilőve, mint: tanár, meg hasonlók. Nem is az okosságról van szó, hanem a műveltségről, nem tudna velem egy művelt ember mit kezdeni, de ha őt nem zavarja, hogy kicsit műveletlen vagyok, akkor engem sem érdekel, csak ne várja el a színvonalas beszélgetést.


Továbbá fontos számomra, hogy olyan foglalkozása legyen, ami engem is érdekel, így ha szerelmesen beszél a munkájáról, biztos, hogy meghallgatom és hozzászólok a témához. Míg, ha például egy mérnököt kellene hallgatnom éjjel-nappal, inkább vennék egy füldugót. :D

2012. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!