Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17 éves lányok, ha szexelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 éves lányok, ha szexeltek a pasitokkal, akkor ti teljesen meztelenek vagytok vagy van rajtatok melltartó?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Meztelen... el sem tudnám képzelni ruhában. Bár én nem 17 vagyok, de az a véleményem, hogy az, ha vmit nem veszel le, mert szégyelled azt a testrészedet, akkor bizony az bizalmatlanság, a barátodnak rosszul eshet. Elvégre rejtegeted előle egy testrészt, ami, ki tudja, lehet nagyon is tetszene neki!
2010. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát éppen elmegy :P találkoztam már ezzel a jelenséggel de nyilván nem úgy hogy még 1x se láttam a lánykát nélküle:P 1 gyors reggeli ébresztésnél bele fér v jóéjt menet :P ha az van hogy na akkor holnap hétvége van jó sok időnk.. :P akk vegye csak le :P

[amúgy meg ha a "pasitok" normális egyén akk nem azért fog szakítani mert neked nem tetszik a melled XD]

18 F

2010. okt. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabes válasza:
barátnőmön sokszor van tanga...csak félrehúzom és mehet..:D
2010. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El sem tudnám képzelni hogy ne lennék az. Ha a párommal vagyok többnyire megteszek mindent, hogy meztelenül lehessek és ő is így van vele.
2010. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!