Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A depresszív természet kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszív természet kizáró tényező?

Figyelt kérdés

Suliban, meg egyébként szoktak olyanok történni, hogy random lányok rám köszönnek, mosolyognak, összesúgnak, hogy hú de helyes. Sőt, egyszer még le is fényképeztek. WTF? Ezt nem tudtam hova tenni.


De amikor lépnék, ugyanezek a csajok visszakoznak. Rohamléptekkel. Lehet ez azért, mert negatív karakterem van? Azaz rühellem magam és nem vagyok hajlandó sokszor tudomást venni az ellenkezőjéről.


2012. jan. 5. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azt azert leirhatnad, hogy hogyan lepsz, mit mondasz.
2012. jan. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Minek az ellenkezőjéről? Hogy rühelled magad? Annak az ellenkezője, hogy szereted magad, akkor viszont nem rühelled...


Amúgy lehet! Ha elég elszánt vagy, próbáld agykontrollal befolyásolni az energiáidat.

2012. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálam nem.
2012. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Megvárom, hogy a lány lépjen. Beszélek vele többet-kevesebbet utána eldöntöm, hogy keresem-e. Ha igen, akkor meg általában válaszra se méltatnak.


Így megmarad az a depresszív érzés, hogy nem vagyok "elég".

2012. jan. 5. 15:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy helyesnek tartanak még nem jelenti hogy járnának is veled.

A negatívság pedig nagy baj barátom, változtass rajta. Nem csak a párkapcsolatokban de az életben lesznek nehézségeid miatta. Ez a "rühellem magam" dolog nagyon látszik valakin igen. Abból ahogy beszél, ahogy viselkedik, gondolkozik az illető.

Kezd önfejlesztésbe mert pocsék életed lesz, holott önmagad egyetlen ellensége valójában te vagy.

Üdv.

2012. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értem. Volt már olyan is, akinek sírni támadt kedve tőlem. :) Az elég durva volt. Mindegy, kérdezték már azt is, hogy mitől vagyok lehangolt.


De ha soha nincsenek sikereid semmiben, akkor mitől lennél vidám?

2012. jan. 5. 16:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Mit csinalsz amikor "keresel"egy lanyt? Konkretan hogyan csinalod? Mit mondasz?
2012. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nézd, az emberek hajlamosak csak a rossz dolgokat figyelembe venni, pedig látod van aki helyesnek tart. Ez is egy siker. Az is egy siker, hogy felismered, hogy valamit rosszul csinálsz és változtatni szeretnél rajta. Ezek bizony mind kis sikerek.

Van akinek többet kell küzdenie bizonyos dolgokért mint másoknak, igen, van ilyen.

De őszintén melyik érdekel jobban ? Az hogy a szomszédnak mennyire jó ? Vagy az hogy neked mennyire jó ?

Nyilván a második. Nem kell másokkal foglalkozni. Éld meg a saját sikereidet a saját ütemedben lehet hosszú út lesz, de ha kitartó vagy eléred amit szeretnél.

Részben tapasztalat.

2012. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Beszélgetést kezdeményezek. Visszahivatkozva egy közös élményre, órára, akármilyen apróságra.


A gond a stílusommal van. Hogy mérgező vagyok, ergó úgy beszélek, mint aki "fuldoklik és próbálja visszatartani a lélegzetét". Így pedig nem tudom magam eladni.

2012. jan. 5. 16:09
 10/14 A kérdező kommentje:
Azon próbálkozok változtatni, hogy ne lökjenek el, mint egy tekegolyót. Vígjátékokat is szoktam nézni, vicceket olvasni. De 5 perc után megint rossz a kedvem.
2012. jan. 5. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!