Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A depresszív természet kizáró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A depresszív természet kizáró tényező?

Figyelt kérdés

Suliban, meg egyébként szoktak olyanok történni, hogy random lányok rám köszönnek, mosolyognak, összesúgnak, hogy hú de helyes. Sőt, egyszer még le is fényképeztek. WTF? Ezt nem tudtam hova tenni.


De amikor lépnék, ugyanezek a csajok visszakoznak. Rohamléptekkel. Lehet ez azért, mert negatív karakterem van? Azaz rühellem magam és nem vagyok hajlandó sokszor tudomást venni az ellenkezőjéről.


2012. jan. 5. 15:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, ha 18 körüli vagy akkor indokolhatja még a hormonális változás.

Ha idősebb vagy akkor pedig javaslom hogy keress egy szakembert, érdemes először olcsót keresni mert lehet ő is rá tud majd világítani néhány lényeges dologra ami segít neked. Első körben mindenképp pszichológust keress ne pszichiátert, gyógyszerekre nincs semmi szükséged.

Az ő feladatuk terelni az önfejlődésedet.

Ha nincs kedved dokihoz menni, akkor nehezbb lesz, és tovább tart bejárnod ugyan azt az utat.

2012. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké. Mert látom én a pozitív dolgokat, de a negatívokat jobban. Így meg ördögi körben vagyok.
2012. jan. 5. 16:21
 13/14 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy látod csak nem éled meg őket. Pedig meg kéne.
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nem vagy egyedül, nekem alapjárat pozitív a karakterem, legtöbb esetben optimista vagyok, a barátaim nagyon szeretnek.

Igyekszem énis minél jobban kimutatni az embereknek, hogy fontosak. Aztán eszembe jut valami, vagy valaki, és mintha kicseréltek volna, mindet 5 percen belül.


Durva hangulatingadozás, de biztosan a korral jár és az engem körülvevő világ nem épp valami kecsegtető..

2012. jan. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!