Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, hogy visszautasítottatok egy lányt?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az a dolog amivel oltottátok, és mi volt a valódi ok, amiért nem kellett nektek?
2012. jan. 5. 18:46
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kort és nemet nem kértem, mert egy az, hogy nem érdekel a korotok, a kérdést meg amúgyis a fiúknak tettem fel. Az meg, hogy hány volt visszautasítva, szintén nem érdekel, a lényeg a Hogyan?, és a Miért?
2012. jan. 5. 18:58
 12/21 anonim ***** válasza:

hát olyannyira visszataszító volt, h olyan bunkó volt h idegbajt kaptam tőle.

Igénytelen volt, és kifejezetten csúnya...

Ilyen lány nem kell nekem.

Nekem az igényes, szép, rendezett, és nem agyonsminkelt 2 kilós vakolattal rendelkező csajok jönnek be.

2. voltam.

17/F

2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Aki a kérdésemre válaszolt, annak köszönöm. Továbbra is várom a válaszokat. :)
2012. jan. 5. 19:00
 14/21 anonim ***** válasza:

Bocs én irtam kort meg nemet :)

Azért mert nem voltak az eseteim,meg nem tudom

2012. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Igen volt.

Az a külseje miatt volt, abszolúte nem volt az esetem (röviden tömören nem áll volna fel rá soha).

27/f

2012. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
ilyenkor a csaj kiborul,de végülis elfogadja,mondd meg h nem az ő hibája,cs te nem akarod (énis ezt tesze a fiúknál)(l)
2012. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
19:04-es csajszi. Kösz, hogy elolvasod a kérdést, de mindegy.
2012. jan. 5. 19:08
 18/21 anonim ***** válasza:

egyszer volt ilyen. Kicsit csúnya volt a csaj, de a teste az egész jó volt. Meg akartam csak dugni, de haverok közé nem vittem volna, szóval nem akartam járni vele. De miután 3 hétig csak húzott, és nem jött össze inkább hagytam a fenébe.

Szóval ez nem is klasszikus visszautasitás, mert találkozgattunk, smároltunk, de végül is dobtam

2012. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a te válaszodat is. Még írhatnának többen is.
2012. jan. 5. 19:25
 20/21 anonim ***** válasza:
Több lány volt, akit visszautasítottam. Nem tetszettek, nem érdekeltek vagy esetleg épp más volt képben. Legalább bebizonyítom, hogy hibás feltevés, miszerint a férfiak mindenkire rámásznak, akire lehet. :)
2012. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!