Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztettem mindenem (csalad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem mindenem (csalad, egyetem, baratok) mert megakartam menteni egy lanyt. Mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy lany, akivel kulfoldon ismertuk meg egymast. Nagyon megszerettem ot, mar tobbszor is majdnem osszejottunk, de az elet mindig kozenk szolt...Volt egy pokoli rossz idoszaka az eleteben, kozel volt az ongyilkossaghoz, es ebben az idoszakaban ismertuk meg egymast. Azt mondta, hogy senkire nem tudott szamitani csak ram. Kuldott egy sms-t, mikor itthon voltam, hogy segitsek neki, mert mindenet elvesztette. Ezert, hogy mellette legyek elkoltoztem miatta az orszagaba. Mikor megerkeztem, rendezodott az elete a szuleivel, es a munkajaval.

Most annyira nem tudja feldolgozni azt, hogy odaig durvultak a pokoli idoszakanak a kovetkezmenyei, hogy ram is kihatottak, mert miatta elek mar az orszagaban hosszu ideje. Most pedig en vesztettem el a csaladomat, egyetemet, barataimat, mert jo akartam lenni hozza. O szerinte csak kovetkezmeny vagyok a rossz idoszakanak. Nem tud fuggetleniteni, kulonvalasztani engem a rossz emlekeitol, ezert, ha engem meglat keruli a tarsasagom, mert a rossz emlekek jutnak az eszebe, amirol en nem tehetek. Tul megijesztettem, mert tul odaado, onfelaldozo voltam vele, mert megakartam menteni.

A csaladjat en is megszerettem, es ok is tisztelnek engem, mert kepes voltam az orszagomat elhagyni, hogy itt eljek, csak mert meg akartam menteni a lanyukat. A csaladja mondta nekem, hogy sajnos nekik nincs beleszolasuk az ugyben.

Szerintetek bantja a lelkiismeret, hogy miatta mindenem elvesztettem? Hogy tudnam kulonvalasztani a rossz emlekeit, amikrol en nem tehetek, az en szerepemtol, azert hogy vele legyek?


2012. jan. 3. 15:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ez igen..Vannak történetek az biztos...

Szerintem költözz haza és akkor nem veszted el a családodat.Szerintem nem volt értelme itt hagyni a hazádat, egyetemet...Inkább gyere haza és itt próbáld meg.A család fontosabb mint gondolnád.

2012. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hát az történt, hogy abban a helyzetben neki mindegy volt, hogy kibe kapaszkodik. Te elérhető voltál, sőt készséges, és melléálltál. Amikor kikeveredett a szarból, akkor már nem kellettél neki, hiszen neki nem rád volt szüksége, hanem bárkire, valakire.

Ez simán kapcsolatfüggőség volt, engem is majdnem megfogott így egy lány, de akármennyire is sajnáltam, nem áldoztam fel érte az életemet érte, mert tudtam, hogy bárki jó lenne neki ebben a helyzetben, nem engem szeret.

Hagyd a lecsóba, így is éveket vesztettél miatta.

Sajnálom, hogy nem ébredtél fel még mindig.

2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

én úgy érzem, hogy te nem azért utaztál ki hozzá, hogy segíts neki, hanem hogy össze jöjj vele, csak sajnos ez nem jött össze.

gyere vissza és kezdj el újra tanulni

2012. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

ahogy a második irta, abban az időszakban mindegy volt kibe kapaszkodik,erre te is jó voltál.Most már nem. Arra pedig végképp nem,hogy összejöjjön veled.Ennyi.

Gyere haza itt a családod, ők fontosabbak valakinél,akinek csak akkor kellesz, ha akar tőled valamit.

"Megmenteni" senkit nem lehet

2012. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyet nem értek, hogy miért mondod, hogy elveszítetted a családodat azért mert kiköltöztél külföldre. A barátokat sem veszítetted el, csak kikerültek a képből. Ha haza akarsz jönni, akkor majd ott folytatod ahol abbahagytad.


Mellesleg senki ne hozzon nagyobb áldozatot másért mint amit ő hoz. A nő akin segíteni akartál bolond. Olyan nincs, hogy "jaj de lelkileg kivagyok és öngyilkos leszek máskülönben és csak te menthetsz meg" ilyen szöveget csak nagyon naívak és fiatalok vesznek be :) Mellesleg nem egyedül volt a világban, hanem van családja, amint kiderült. Ez a lány szereti sajnáltatni magát és sírni, de ahogy látod, csak műsor, mert amint kiderült hogy mire vagy hajlandó érte, már nem kellesz neki. ja igen, az meg marha jó szöveg, hogy azért kerül téged, mert a "rossz időszakára emlékezteted" Micsoda duma :) ezen jót röhögtem. Be ne vedd már megint. Ez a nő remek színésznő, mellesleg bolond.

A javaslatom: ha tudsz kint élni, van munkád, akkor maradj ott, és élj tovább nélküle. A továbbiakban ne is keresd, sőt ha megint megtalál, hogy szüksége van rád, akkor se vegyél róla tudomást, mert NEM KELLESZ neki!!!! csak épp olyanja van. Akinek szüksége van segítségre, az nem kér mástól lehetetlen vagy túl nagy áldozatot. Nem akarta volna hogy oda költözz, maximum néha beszélgess vele skypeon, és így kér "lelki támaszt" de ő hagyta hogy ekkora áldozatot hozz. Ezt senki sem kérte volna, aki normális gondolkodású.


A jövőre nézve tanács: ne akarj megmenteni senkit, mert nem kapsz érte semmit. Akinek szüksége van segítségre, az általában nem kér. aki meg kér, annak nincs szüksége rá.

És lelkibeteg nőkkel ne kezdj :)


31/N

2012. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

azta a ku.rva szép kis sztori..

magyarul te csak addig voltál jó amíg kijött a kakiból,erre nem lehet mit mondani...kihasznált rendesen a te életedet meg galyra vágta...ha normális ember lenne akkor viszont most ő segítene neked...de mivel csak kihasznált és ezt ő is tudja semmi esély erre...vagy ott maradsz és kezdesz valamit az életeddel ott kint,vagy pedig haza jössz és itt befejezed a sulit...de hogy ő rá ezek szerint nem számíthatsz az is biztos...pfuu de felbasz.ta az agyam ez a kis sztori...nem tudok szóhoz sem jutni bocsi...

2012. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tud fuggetleniteni, kulonvalasztani engem a rossz emlekeitol, ezert, ha engem meglat keruli a tarsasagom, mert a rossz emlekek jutnak az eszebe, amirol en nem tehetek.
2012. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem tud fuggetleniteni, kulonvalasztani engem a rossz emlekeitol, ezert, ha engem meglat keruli a tarsasagom, mert a rossz emlekek jutnak az eszebe, amirol en nem tehetek.


Na ez az amin kiakadtam..nem tud különválasztani??kerüli a társaságom??mintha mindenről te tehetnél....ez valami elmebeteg nő??te segítesz neki és még kerüli a társaságod és még jó hogy nem leköp...áttudom érezni a helyzetedet én is voltam hasonló helyzetben még régebben,bár ennyire nem volt durva...de a kis csaj nem semmi azt meg kell hagyni..egyet tehetsz szerintem,elfelejted a francba haza jössz és befejezed a sulit,vagy ott kint kezdesz magaddal valamit...

2012. jan. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá hogy a kis csajnak teljesen mindegy volt hogy ki van mellette vagy volt,te voltél kéznél te meg bedőltél neki és azt gondoltad hogy ő is azt érzi mint te...ahogy eltűntek a fekete felhők a feje felől te már nem voltál fontos neki...magyarul mi voltál te neki??semmi...csak egy eszköz arra hogy kijöjjön a szarból és legyen kibe beletörölni magát és legyen ki vigyázzon rá...kihasznált,megalázott és szrik a fejedre...ha rendes lenne akkor belátná hogy mit művelt a te életeddel...de az nem fog bekövetkezni..majd most talál magának egy csávót akivel boldogan élnek amíg meg nem halnak...te meg mész a süllyesztőbe...én is voltam így tudom miről beszélek..és tudom ku.rva sz.ar érzés de felejtsd el az egészet,töröld ki a fejedből és még a gondolatodból is és keressél egy rendes és normális lányt..mert ő neki nem te kellettél ha nem csak a segítséged,ha te kellettél volna akkor ne így viselkedne veled hanem nem győzné meghálálni neked amit tettél vele...de ő nem azt teszi hanem inkább lök el magától és legszívesebben letagadná azt is hogy ismer mert a mocskos múltja jut eszébe ha veled találkozik....bocsi ha nyers és durva voltam,de csak azért mert én is voltam ilyen helyzetben és csak a szemedet szeretném kinyitni...sok sikert!!
2012. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ja és ne félj az élet majd vissza adja neki....és neked majd téged is megajándékoz egy rendes lánnyal akkor amikor nem is számítasz rá...rákattantam a sztoridra mert nagyon emlékeztet arra ami régen volt velem...
2012. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!