Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen egyáltalán?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen egyáltalán? Lányok válaszára vagyok kíváncsi (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Nos... a helyzet az, hogy van egy nagyon jó barátom, aki már 3 év mellettem ül. És tényleg, elég sok időt vagyunk együtt, suli előtt és után, de hétvégén és szünetekbe sajnos keveset, Bp. két végén lakunk szinte. Mindenesetre elég messze egymástól sajnos. És valami fantasztikus a gondolkodásmódja, a szövege, és a lelkivilága. Tudom hülyén hangzik, de attól tartok, hogy nem magát a fiút, hanem a lelkét szeretem. Mindkettőnknek van barátnője, de mégis azt érzet, hogy minden lányban őt keresem, azt a lelkivilágot, ami neki van.

Megkérnék minden agyamentet, hogy ne most élje ki magát, én komoly válaszokra várok. Tudom kicsit hosszú lett, de légyszi próbáljatok meg választ adni. Létezik ilyen egyáltalán? jah, mindketten 18/f


2009. máj. 23. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha egyszer homokos vagy, akkor miért lányokban keresed őt? Vagy én értettem félre valamit?
2009. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul: olyan lányt keresel magadnak, aki tud legalább annyira jó barátod is lenni, mint a srác. Magas igény, de találsz ilyen lányt (vagy a jelenlegi bnődben is ezt megtalálod), akkor abból egy fantasztikus kapcsolat lehet.
2009. máj. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy homokos lenne...

Hiszen azt írta, hogy a "lelkét" szereti.


Szerintem olyan tipusú barátnőt keresel aki belsőleg olyan mint a haverod, vagy tévedek?

Csak tudod, nem vagyunk ugyan olyanok főleg nem egy fiú és egy lány..

Mondjuk nem igazán értem, hogy mire vagy kiváncsi.. Hiszen csak annyit írtál, hogy "létezhet-e ilyen?" Szerintem létezhet..


16/L

2009. máj. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez szerintem se feltétlenül homokosság. szerintem létezik az ilyen. olyan lányt szeretnél, aki úgy gondolkodik mint a haverod. ez normális szerintem.
2009. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én nőnemű vagyok, és éreztem ugyanezt lány iránt. szerintem ez normális, azt jelenti, hogy van egy olyan barátod, akit szeretet és csodálatot ébreszt benned.

csak az a kár, hogy nagy ritkaság egy ilyen barát.

2009. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát. nos, az utolsó hozzászóló szívemből szólt, csak azt akartam, írja le még valaki... hogy másnak is ez jut-e eszébe...

és nem vagyok homokos...

2009. máj. 23. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem se homokos vagy :)

csak megtaláltad a lelkitársad ;)

2010. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!