Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha valaki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha valaki a hülyesége miatt fizikailag képtelen "tenni"? (segíthetnétek)

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom (srác) semmi több nem kell félre érteni. És pár éve valami elszakadt benne , depressziós meg kicsit zakkant lett és habár abból kilábalt utána eléggé sziociofób lett szegény és megakadt ebben az állapotban. Elég izmos , magas, jól öltözködik az egyik leghelyesebb és legokosabb ember akit ismerek és nagyon nagy arc volt mindig csinált valami hülyeséget mindenki imádta és egyszerűen 2 éve egy csődtömeg lett pedig SEMMI oka nincs rá. De hogy tisztán lássatok leírok egy példát. A suliba ahova jár kb 50 csaj szerelmes belé a többi meg lefeküdne vele ha oda menne de NEM MEGY ODA . Nem csinál semmit.Mindig csak majdnem jön össze neki valami csaj de az is csak akkor ha szinte az ágyba rángatja. Nem tesz semmit és eleinte mindig azt mondta hogy nincs most kedve stb.
2012. jan. 6. 16:19
 1/5 A kérdező kommentje:
De már évek óta ez van és már kiszedtem belőle ,hogy nem bírja azt tenni amit gondol és hiába volt régen nagyszájú talpraesett magabiztos képtelen "normális" lenni és most egy besz*ri pocs. Egyszerűen nem értem miért ilyen még mindig és azt akarom ,hogy újra normális legyen ne egy lúzer aki még akkor sem tesz semmit ha beszól neki egy olyan ember akit végtagok nélkül is leverne. És mindig csak ideges de sosem pattan el az agya, nem tudja elengedni magát vagy nem találja meg önmagát olyan mintha egy testben ragadt volna ami nem "engedelmeskedik" szinte már ijesztő. - De nem orvosi eset vagy ilyesmi szóval semmi baja - Csak nem értem ,hogy miért ilyen amikor nála helyesebb okosabb és magabiztosabb embert nem ismertem. Most meg még "jobb lett" . De nem változott a magatartása. Mit tegyek most komolyan?
2012. jan. 6. 16:19
 2/5 anonim ***** válasza:

Te semmit ne tegyél, számára pedig a pszichoterápia csak most kezdődik igazán. Volt hasonló ismerősöm. Bár neki csak úgy eleve így volt, hogy képtelen volt cselekedni, pedig a csajok sorban mentek oda hozzá.

Ha az ismerősöd elég inteligens és erős akkor laza 10 év alatt talán ki tudja magát ebből az állapotból hozni.

De szerintem nem az, szóval terápia.

2012. jan. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint milyen terápia?:O Pszichoterápia vagy mi? Nemtudom ,hogy fog bármit is mondani pl egy pszichológusnak :S De mi az hogy 10 év? 10 évig kell járni egy ilyen terápiára vagy mi? Meg az ismerősöd már jól van?
2012. jan. 6. 16:26
 4/5 anonim válasza:
lehet homokos! ez megmagyaráz mindent!
2012. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, az önfejlesztés tarthat nagyon sokáig.

A dilidokik ilyen dolgokra vannak. Ne kérdezd mennyi ideig tartana, nem tudom, egyén, orvos stbstb függő.

2012. jan. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!