Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítottam a pasimmal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a pasimmal, és nagyon bűntudatom van mert látom hogy szenved, visszamenjek hozzá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta, hogy amikor beszélt a mostmár exemmel rólunk, akkor exem még sírt is.. :(. Szörnyen bűntudatom van most, azon gondolkodom, hogy visszamegyek hozzá.. De az a baj, hogy nem szeretem, ő jóbarátom volt, most a barátság is tönkrement ez miatt. Mit csináljak, legszívesebben a föld alá süllyednék..
2012. jan. 6. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted menny, ha nem akkor ne..
2012. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted szerelemből,akkor ne menj vissza Hozzá,mert azzal csak még nagyobb fájdalmat fogsz okozni Neki,ha becsapod.Te sem örülnél fordított helyzetben,ha átvernének,áltatnának,szóval ha nem érzed azt,amit kell,akkor jobb is ez így!Idővel lenyugszik az exed,és belátja majd,hogy ennek így nincs értelme,és talál majd olyat,aki igazán tudja szeretni.Ha ezt normálisan elmagyarázod Neki,és támogatod a bajban,biztosan hamar lecsillapodik,és Neked sem lesz bűntudatod.
2012. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szerelmes, ne menj vissza hozzá. Majd elfelejt és talál más. Az én exem is sírt, mikor szakítottam, nem is akart beszélni velem, de most már régóta van bnője és szeretik egymást:)
2012. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:
83%
Te írtad, nem szereted... Szánalomból, sajnálatból ne menj vissza, az már szemétség... Hagyd elmenni...
2012. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen egyetértek a második válaszolóal.:)

Természetes, hogy nagyon nehéz most a fiúnak, de ha visszamész hozzá sajnálatból és kiderül (előbb utóbb pedig minden kiderül) még nagyobb fájdalmat okozol neki. Idő kell, míg feldolozza a történteket, de utána jobb lesz hidd el.

16/L

2012. jan. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól függ. Ha tizenéves vagy ne tedd! Éld ki magad! Ha elviselhetetlen mellette lenni, mert bunkó paraszt módjára viselkedik szintén ne tedd! Ha elmúltál 25 és a családalapítás is szóba jöhetne már, akkor járjon az a fejedben, hogy bárkivel állsz össze a szerelem előbb vagy utóbb elmúlik. Ha emberileg megfelel az elvárásaidnak, akkor menj vissza hozzá!
2012. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sajnálatból ne menj vissza.
2012. jan. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz. sanálatból ne tedd
2012. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem megyek vissza, de jelenleg ez miatt elment az életkedvem is..
2012. jan. 6. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
A szakítás sohasem kellemes, de sokkal jobb, mint egymás idejét rabolni.
2012. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!