Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most, hogy menőbb lettem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy menőbb lettem, felkeresett az a pasi, akiért odavoltam anno. Akkor nem kellettem neki, kelljen most ő nekem? Ugye, hogy ne?

Figyelt kérdés
Most bezzeg kellek neki, ugye? Na ne, álmodjon csak! Nagyon mérges vagyok, mert most is tetszik, ő volt életem első igazi szerelme, és azt hittem ő is szeret, elhitette velem de végül otthagyott.
2012. jan. 6. 22:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egy kis testi változás, és elkezdtem használni az agyam.
2012. jan. 6. 22:31
 12/16 anonim ***** válasza:

Ennyi elég a menőséghez?

Gyerekek, hát akkor én is menőbb lettem! Juhéj!!! Megnőtt a farkam! Menő vagyok. Mit tegyek? Merre menjek? :D

2012. jan. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mondom elkezdtem használni az agyam.
2012. jan. 6. 22:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha használod az agyad, akkor a "Mondom" után tegyél vesszőt. Alárendelő szerkezet.

Ennyit az agyadról és annak használatáról.

2012. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

ha használod az agyad akkot miért nem tudod eldönteni ezt a kérdést?

de szerintem ne írd le, probáld meg vele.

2012. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

---> Ennyit az agyadról[VESSZŐ] és annak használatáról.

Ennyit rólad.


Kérdezőnek pedig:

ha átvert semmiképp se. Ha csak simán azt mondod h anno nem közelített hozzád, más lenne a helyzet, de ha becsapott akkor ne méltasd többre.

2012. jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!