Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tanácstalan vagyok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tanácstalan vagyok!?

Figyelt kérdés
Együtt élek a párommal, van már 2gyönyörű lányunk, de a szerelem elmúlt! Van egy Férfi aki nagyon tetszik és neki is tetszem, többször is említette, hogy lehetne közöttünk több is barátságnál. Megcsalni nem akarom a párom, de a gyerekek miatt elhagyni sem szeretném. Nem tudom mit tegyek. Nem merek belemenni egy másik kapcsolatba, mert ugye az ember ha már családja van megpróbál mérlegelni. Viszont belül belepusztulok abba, hogy nem lehetek azzal a másikkal. Az le kell szögeznem, hogy még semmi sem történt közöttünk, még csak egy csók sem volt, mert számomra az már a megcsalás kategória. Úgy érzem szerelmes vagyok abba a másik férfiba, de ott motoszkál bennem a kérdés, hogy egy anya lehet-e annyira önző, hogy szétrombolja a saját családját. Nagyon nehéz ez így...
2012. jan. 7. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szüleim nem váltak el miattunk... azóta többször átgondoltam hogy lehet jobb lett volna ha igen annyi felesleges veszekedés és rossz hangulatú este volt.
2012. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a kicsiktől: "Nem unjátok már aput? Én azt mondom cseréljük le egy újabb szériára" xDDD

na de komolyra fordítva a szót, hát ez egy nehéz kérdés.. Én csak akkor mennék bele, ha tudnám hogy anyagilag meglennénk, a gyerekek nem utálják, meg ilyen szempontokat kell figyelembe venni.

Remélem segítettem.

2012. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. miért nem mész hozzá a mostani "párodhoz" ez olyan gyökér, hogy már gyerekeitek is vannak, de még mindig nincs semmi.

2. ha elhagyod a párod másvalakiért, akkor őt ugyanúgy el fogod hagyni később másvalakiért, vagy ha nem te, akkor majd ő. Egy kapcsoaltban azt kapsz, amit adsz. Ne csald meg, felejtsd el!

és az hogy ő felajánlotta hogy lehetne többis, mond meg neki, hogy kopjon le, és ne akarja tönkretenni a családod.

Ha szereted a gyerekeidet, akkor tedd félre az önzőséget, és rájuk gondolj, ne a szerelemre. különben is a szerelem múlandó! biztos mondták már mások is. Jó esetben át kéne válnia szeretetté...

2012. jan. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elmúlt...? ennyi? hát persze hogy elmúlik, a tested szerelmes a hormonoktól, ahelyett hogy az agyadban szeretnéd azt a férfit

garantáltan a másikkal is el fog múlni, bár előtte lehet, hogy pár évi jól érzed magad


hány évesek a gyerekek?

próbáltál romantikát csempészni a mostani kapcsolatotokba? hogyan?

2012. jan. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a ferjed joszivu belul es nem rosszindulatu,akkor ne csald meg soha
2012. jan. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Felnőtt vagy,megházasodtál,gyerekeket szültél.Innentől kezdve az én felfogásom,kerüld a más férfiakkal való kontaktust,nem kell barátkozni,haverkodni,ismerkedni meg végképp,mert a kémia hamar és könnyen ki tud alakulni.

Hallgass csak szépen az ESZEDRE ne engedj a csábításnak.Gondolj a férjedre,biztos jó ember,szeret téged.

Állj elé és mond el,hogy nem érzed már azt a régi tüzet,szeretnéd,ha ismét boldogok lennétek EGYÜTT.

2012. jan. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!