Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is érzitek időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is érzitek időnként a puncitok illatát hiába teljesen tiszta? Én nem tudom semmihez kötni, sem szexhez, sem a ciklushoz, de időnként olyan erőteljesen érzem, hogy nagyon zavar.

Figyelt kérdés
A szokásos napi zuhanyzáson/fürdésen kívül rendszeresen megmosom, főleg amikor megérzem ezt a szagot vagy illatot nem tudom minek nevezzem. Persze PH semleges intim mosóval, hogy ne legyen baj, de akkoris megmarad az a szag! Annyira zavar.:( Nem mindig van, van hogy csak egy nap, de van hogy majdnem egy héten át és nem tudok mit tenni ellene. Persze ruhán keresztül nem érződik, csak amikor leülök pisilni és lehúzom a bugyim és megcsap ez a szag, annyira kellemetlen. Rögtön törölközés után mosakszom is alulról, de akkor is érzem, ha pucér vagyok. Nektek is van ilyen? Lehet ez ellen tenni valamit?
2012. jan. 7. 03:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
szerintem hagyd a francba:D szerintem szexi ha van 1 kis szaga (persze nem túl durva) ;)
2012. jan. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Ha ennyire erős a szag, hogy azonnal megérzed amint fedetlenül vagy, akkor nőgyógyász kivizsgálást javasolnék. főleg akkor, ha ciklustól független az erőssége.
2012. jan. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
0%
küldesz szagmintát?
2012. jan. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
45%
Ilyenkor a pinakobold puncilépálinkát főz, és annak az intenzív illatát érzed!
2012. jan. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
58%

Kedves kérdező, tudni szeretnénk a korodat, és a szexuális aktivitásodat.

Amúgy lehet hogy csak baromi jó a szaglásod. Én pl ki tudom szagolni, ha velem egy légtérben (zárt légtér) egy nő menstruál.


22F

2012. jan. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
Edward Cullen vagy te utolsó... Tudtam...
2012. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

Hasonlóan jó konstrukciókkal rendelkezem, csak nem vagyok annyira sápadt. AMúgy ja...


F22

2012. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
És te ki vagy utolsó, ha már így arcátlanul felfedted a kilétemet..?
2012. jan. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem te a "felizgulási illatra" gondolsz. :D
2012. jan. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
6%
Ne fürgyéé le!!
2012. jan. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!