Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is érzitek időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is érzitek időnként a puncitok illatát hiába teljesen tiszta? Én nem tudom semmihez kötni, sem szexhez, sem a ciklushoz, de időnként olyan erőteljesen érzem, hogy nagyon zavar.

Figyelt kérdés
A szokásos napi zuhanyzáson/fürdésen kívül rendszeresen megmosom, főleg amikor megérzem ezt a szagot vagy illatot nem tudom minek nevezzem. Persze PH semleges intim mosóval, hogy ne legyen baj, de akkoris megmarad az a szag! Annyira zavar.:( Nem mindig van, van hogy csak egy nap, de van hogy majdnem egy héten át és nem tudok mit tenni ellene. Persze ruhán keresztül nem érződik, csak amikor leülök pisilni és lehúzom a bugyim és megcsap ez a szag, annyira kellemetlen. Rögtön törölközés után mosakszom is alulról, de akkor is érzem, ha pucér vagyok. Nektek is van ilyen? Lehet ez ellen tenni valamit?
2012. jan. 7. 03:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
70%
RÉGEN nekem is volt ilyen problémám. Ahogy te is csinálod, sokszor mosakodtam, ha éreztem. Én viszont tényleg nem tudtam mihez kötni. Nem viszketett, nem fájt, stb. Csak ha kedve volt előjött ez a szag. Lehet az étkezéssel kapcsolatban? Nem tudom. De! ilyet már jó egy éve nem tapasztalok. Elfújta a szél. :) Egyszerűen csak elmúlt. Nem tudom mitől, és hogyan. Lehet valami visszaállt a normális helyére. Komolyan nem tudom. Majd leírod, ha kiderül mi volt a baj? Érdekelne! Sok sikert! :)
2012. jan. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem érzek semmit. Viszont minden kellemetlen szagot jobban érzek magamon pl.izzadtság, vagy másokon...Mások nem éreznek rajtam semmit, sőt kellemesnek mondják. Ha a tied erősebb "illat" és nem találják büdösnek, szinte 100 százalék, hogy ez nem betegség. Kinek milyen "testszag" jön be, lehet az egyiknek kellemes a tied, mások meg büdösnek találják...de szerintem ez mindenkire igaz...
2012. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Salvatore ***** válasza:
Valamilyen vitamin hiány..Nézz utána..
2012. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.:)

Jövő héten a biztonság kedvéért elmegyek nőgyógyászhoz.

2012. jan. 20. 03:12
 25/31 anonim válasza:
Ez a ciklustól függ meg az étrendtől is.
2012. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
66%
Ja olvasd el a "Vagina monológok" at. Onnan megtudhatod, hogy egy egészséges puncink van egy speckó "illata" ha meg túl gyakran mosod akár milyen tisztálkodó szerrel elpusztitod a természetes bacikat benne és nagyobb esélyed lesz valami csúnya fertőzést kapni, mert ezek a bacik védenek meg tőle. Tiszta "majdnem szgtalan" puncijuk csak a szüzeknek van, egy nőnek aki rendszeres nemi életet él annak lehetetlen rózsaillatot varázsolni a lába közé.
2012. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
88%

Utolsónak: Én is szűz vagyok, naponta kétszer mosom meg, de igenis van egy jellegzetes, amúgy kellemes illata.

Nyáron, melegben iskola után meg nincs az a lány akinek nem érezni.:)

2012. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem túl sokat mosod a puncidat, azért van szaga, mert tönkrement a természetes védekezőképessége.
2012. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
17%
PÍÍINASZaG,, PÍÍÍÍÍÍÍNA SZAG!!!!! ulj bele valamibe és nézd meg hogy úgy is lehet e érezni ha van benned valami. Mondjuk keress magadnak egy pasit és annak ülj bele. Nem kell félni őt nem fogja zavarni a szaga! Kivéve ha olyan szaga van mint a büdös borznak. de nem hiszem, hogy olyan büdös lenne. :D
2012. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 ivilicious ***** válasza:
ha nincs semmi fertőzésed, akkor ez a természetes szagod, nem tudsz mit tenni ellene,mindenkinek más
2013. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!