Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti is érzitek időnként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is érzitek időnként a puncitok illatát hiába teljesen tiszta? Én nem tudom semmihez kötni, sem szexhez, sem a ciklushoz, de időnként olyan erőteljesen érzem, hogy nagyon zavar.

Figyelt kérdés
A szokásos napi zuhanyzáson/fürdésen kívül rendszeresen megmosom, főleg amikor megérzem ezt a szagot vagy illatot nem tudom minek nevezzem. Persze PH semleges intim mosóval, hogy ne legyen baj, de akkoris megmarad az a szag! Annyira zavar.:( Nem mindig van, van hogy csak egy nap, de van hogy majdnem egy héten át és nem tudok mit tenni ellene. Persze ruhán keresztül nem érződik, csak amikor leülök pisilni és lehúzom a bugyim és megcsap ez a szag, annyira kellemetlen. Rögtön törölközés után mosakszom is alulról, de akkor is érzem, ha pucér vagyok. Nektek is van ilyen? Lehet ez ellen tenni valamit?
2012. jan. 7. 03:13
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
62%

hát engem a kutyám akar a maga 80 kg-jával állandóan meghágni ha megvan nekem :D:D:D


amúgy ha rendszeresen érzed és erőteljes az"illat", akkor menj el orvoshoz. És javasolni tudom, hogy pisi után ne csak úgy megtöröld, hanem pl nedveskendő utána , vagy ha az nincs kéznél mindig ,akkor vizes pzs, vagy vizes wc papír , mert lehet a pisi maradéktól olyan szagú .... ez csak egy feltételezés, nem tudom , de a pisinek sem mindig olyan a szaga, függ mit iszol stb .

2012. jan. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Lehetséges akkor hogy valami betegségre utal? Mert volt már gyulladásom és akkor nem éreztem ilyet, tényleg semmihez nem tudom kötni.. Aki azt írta, megírná milyen betegségnél fordulhat ez elő?

Amúgy nem folyton van ez, van hogy hetekig, napokig semmi, aztán napokig érzem. De ez régi probléma, csak eddig nem mertem senkit megkérdezni erről és nőgyógyásznál is voltam ezidő alatt..

Utolsó: írtam hogy rögtön mosakszom is pisilés után, de hiába. És a szagot még pisilés előtt érzem, ahogy lehúzom a bugyimat.

2012. jan. 7. 08:40
 13/31 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves vagy? Volt már szexuális kapcsolatod?
2012. jan. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%
Húzz gumibugyit.
2012. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
67%
Lehet gomba, nézesd meg
2012. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Az lesz, megnézetem.

Más kérdésekre válaszolva a szaglásom is elég jó sajnos, kicsit jobb mint az átlagé, és igen van szexuális életem, de ez a kérdésemből is kiderül "nem tudom semmihez kötni, sem szexhez...".

2012. jan. 7. 23:14
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos ebbe bele kell nyugodnod. Nekem is volt olyan barátnőm, hogy csinálhatott bármit, olyan büdös volt a puncija, akár egy döglött hal:DD És volt olyan is, akiknek szinte szaga nem volt.

Nem szeretnék rasszistának tűnni, de ugyanaz a helyzet, mint a cigányoknál, fürödhetnek naponta tízszer, akkor is büdösek. A bőrüknek van egy különös szaga, amit eltüntetni nem lehet.

2012. jan. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Szerencsére közelében sincs a döglött halhoz.:)) Eddig minden férfi oda volt ezért a területért és nekik nem tűnt fel semmi. Lehet hogy tényleg az én szaglásom túl jó.

És azt hiszem tévedtem, ciklushoz köthető, menzi előtt 4-5 nappal kezdődik.

2012. jan. 13. 02:55
 19/31 Salvatore ***** válasza:
6%
Hát figyelj.Én pasi vagyok és nekem is büdös ott alul amikor elmegyek wécére.De lehet azért mert mikor leülök akkor bekulázok és azért.Lehet neked is az a baj hogy a kaksimogyorók beakadtak és azok bűzlenek.
2012. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
Ciklus előtt nekem is erősebb az illata, a bugyin is jobban érezni. Nincs semmi fertőzésem, egyszerűen ilyen. Nem gond, ne aggódj:)
2012. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!