Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetbe mit tegyek? L/15

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetbe mit tegyek? L/15

Figyelt kérdés
2 hétig jártam egy fiúval aki másfél éves kapcsolatból lépett ki. Az elején mindig keresett, rengetegszer mondta hogy szeret, sokat voltunk együtt, drága ajándékot vett, szilveszterkor is kedves volt. Aztán kijelentette hogy.. nem tud szeretni, nem akar nekem fájdalmat okozni, de végleg leakarja zárni a múltát, elfogadtam. De most már a volt csaját keresi mindig, és hamarosan szerintem újra összejönnek. Csak.. én a csajt napi szinten látom mindig. Sz*rjak az egészre!?
2012. jan. 7. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan pasit, akinek nincs senkije... Am az ilyentől van hányingerem, minek kihangsúlyozni, h drága ajándékokat vett, sztem egy felszínes kislány vagy. =)
2012. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok felszínes. Csak .. nem értettem, hogy minek kellett rám költeni.
2012. jan. 7. 10:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert, lehet úgy érezte, h ezzel egy másik nőt megtarthat magának, és próbálta kompenzálni azt az érzést, h vajon mit szúrhatott el az előző kapcsolatában.
2012. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Két hét együttjárás alatt rengetegszer mondta, hogy szeret? Csak én vagyok maradi?
2012. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jogos az utolsó hozzászólásod, mármint hogy nem érted...

Valószínű el akarta veled felejteni a volt nőjét és próbált is mindent beleadni, de rájött hogy minden hiába mert még őt szereti. Én is belefutottam már egyszer egy ilyenbe, le kell zárnod és keresni mást... Ennyi

2012. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így van, ne fuss olyan taxi után ami már foglalt, vagy defektes. :)
2012. jan. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát ez valahogy így működik. Nálam is volt már, hogy egyszerre két vasat tartottam a tűzben. Vidéken suliztam, ott volt egy barinőm, akivel napi szinten taliztam, és fenntartottam egy kapcsit otthon Pesten is, akivel csak havonta egyetlen hétvégén láttuk egymást. Utóbbinak mindig ajándékokat vittem, ezzel is kompenzálva, hogy keveset vagyunk együtt. Nem azért írtam le, mert követendő példa, csupán, hogy láthasd, mi pasik ilyenek vagyunk.
2012. jan. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: TE vagy ilyen, nem a "pasik"!
2012. jan. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak voltam, bocsánat:DD A múltat sajnos be kell vallani.
2012. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Legalább, hogy beismered/felvállalod az becsülendő!
2012. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!