Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális ha van egy barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális ha van egy barátnőm, és nekem csak Ő kell életem végéig? Mondok egy hülyeséget, ha megcsalna vagy bármi, de nem fogja megtenni, csak példát mondtam. és azok után is csak Ő kell nekem, normális dolog?

Figyelt kérdés
Csak mert már annyira szeretem őt, és olyan jó h létezik, meg minden, tetszik rajta minden. egyszerűen szerelmes vagyok belé, és ezért kérdem
2012. jan. 7. 12:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Óvodás gondolkodás gondolkodás mód, ja és van egy rossz hírem a mikulás se létezik....
2012. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
- egy gondolkodás szó
2012. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
F*sz érdekel a mikulás :D engem csak Ő érdekel :)
2012. jan. 7. 12:19
 14/28 anonim ***** válasza:
ÉN nem tudom hogy normális -e ,Nekem sohasem mondta még ezt senki... :o Különben igen, ez szerelem,de ha elmúlik,akkor is ezt gondolod majd?( most úgy érzed ez sohasem múlhat el.)
2012. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Ő is annyi olyan dolgokat mondott nekem mint amit én ide kiírtam, és tényl teljes szívéből mondta, még sírt is :) h nem akar elveszíteni..:/

egymással veszítettük el a szüzességünket, és ez az első szerelem, tök boldogok vagyunk mindig, őrültek is meg minden.

de azt nem tudjuk elképzelni h külön legyünk....lehetetlen,felfoghatatlan, mindig ő rá gondolnék egésznap ha elveszíteném :(

2012. jan. 7. 12:22
 16/28 A kérdező kommentje:

Most így gondoljuk persze, de sose akarom elveszíteni :(

mi olyat kellene tennem mindig h boldogabb legyen mellettem?

2012. jan. 7. 12:23
 17/28 anonim ***** válasza:
Most sírva fakadtam. Nekem mért nem jut ilyen? Pedig nem vagyok bányarém, se formátlan. Mindig próbáltam a párom kedvében járni és mit kaptam érte? Kihasználtak, megcsaltak, megaláztak.
2012. jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Mindig legyél figyelmes, kedves, udvarolj, bókolj, szervezz közös programokat, ne uralkodj rajta, de ne hagyd, hogy téged elnyomjon, ne legyél féltékeny, hagyj neki elég teret, és neked is legyen magánéleted. Sose hazudj neki, ha megtetszik mellette valaki más (vagy fordítva), mondd el neki, és ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor még ez sem fog problémát okozni.
2012. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Szegény :( sajnállak de tényleg :( igaz h fiú vagyok én is, de nagyon sok fiút nem értek meg, h lehet egy lányt kihasznáni???? összetörni a szívét?

de azért lányoknál is van ilyen, de a legtöbb a fiúknál sajnos :(

2012. jan. 7. 12:59
 20/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt utolsó kommentnek, hálás vagyok :) jól esett :)
2012. jan. 7. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!