Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mindig azt akarjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mindig azt akarjátok ami nem lehet a tiétek?

Figyelt kérdés
én ezt már tök sokszor észre vettem hogy mindig azok a lányok után futtok akik sose lehet a tiétek. például a barátnőm is össze akart jönni egy fiúval és meg is mondta neki . nekem az a gyerek sose volt szimpi de tegnap úgy rám mászott a barátnőm előtt. pedig a barátnőm mindent megadott neki. úgy értem hogyha a fiú unatkozott a lány átment hozzá, hogyha a fiúnak nem volt pénze a lány mindent fizetett úgy hogy a gyerek kb. 5-6 ezer forintokat költött. én kb. 10 percet beszéltem vele akkor is csak egy zenéről amit mind2-en szeretünk. ez most hogyvan? tényleg mindig az kell aki nem lehet a tiétek?
2012. jan. 7. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Vadász ösztön ! :D
2012. jan. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem az kell aki másnak nem. Én vagyok akit kinevetsz reggelente suliba menet. De jó is nekem így.
2012. jan. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám, hogy akik csak az ösztöneiket követik, szóval a 0 gondolkodás, csak megy a spontán érzések után.


Mert én azért pl figyelembe venném, hogy "jóó jó lenne, de ehmehm, úgyhogy hagyjad", előtte meg végkép nem másznék rá. Egyébként,, nem is feltétlen emiatt mászott rád, csak lehet féltékennyé akarta tenni a barátnőd, fogalmam sincs miért ha úgyis szereti, de láttam már ilyen hülyét.

2012. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!