Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 vagyok, ő 25, majdnem 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 vagyok, ő 25, majdnem 3 éve járunk, 2 éve együtt is élünk. Megromlott a kapcsolatunk, nem jó a szex sem, nem hajlandó semmi változtatásra ezen a téren. Mit csináljak a pasimmal?

Figyelt kérdés

Érdekes dolgokat találtam a gépén, meg a telefonjában, 1 csajjal smsezett, meg mmsezett(erotikus tartalmú), de állítólag csak "vicceltek"...a gépén meg szexhirdetéseket nézeget, meg chatel, persze ezt nekem nem lehet, csak neki. Sokat dolgozom,most érettségiztem, szóval nem volt szabadidőm sok, de próbáltam a szabad perceimet vele tölteni..:(

tudom, hogy ki kéne dobnom, de még szerelmes vagyok belé, és mivel így megalázott, "törleszteni" szeretnék...Szerintetek ez helyes?Ti mit tennétek a helyemben?


2008. jún. 27. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne törlessz, az annyira gyerekes, ráadásul nem old meg majd semmit. Van egy sanda gyanúm, hogy a párodat nem hatná meg ha szétmennétek. MOndjuk egy valamit megtehetsz:) Hagyj te is ilyen árulkodó jeleket a gépen, telefonodban:) Igaz ez is a bosszú egy formája, de hát elvileg te nem tudsz az ő kis játékairól:) Meglátjuk mit szólna hozzá...

Ne haragudj, de így első olvasatra szerintem már kihűlt ez kapcs, főleg hogy le is írtad hogy nem hajlandó változtatni.

2008. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már rég(mikor először megjelentek ezek a "tünetek") le kellett volna ülni és beszélgetni kinek mi hiányzik stb stb. Ha ilyenkor pár próbálkozás után sikerül megbeszélni a dolgokat akkor még érdekli a dolog ha nem az egyértelműen azt jelenti, hogy vége lesz ennek. Így utólag nehéz lesz ezt felmérni. Egy okos nő ilyenkor nem említi miket talált, hanem megpróbál leülni és egy egész estét mély beszélgetést összehozni, ahol az igények és szükségek a fő téma, ha megnyílik a szerzett infot felhasználva lepd meg a hétköznapi dolgokban és sex terén is. De ha nem nyílik meg ill nem változik semmi az egyértelműen azt jelenti, hogy tovább kell lépni, mert nem TÉGED szeret úgyértem nem azt amitől TE, TEvagy. Anélkül pedig csak rosszul működő kapcsolatot lehet fenntartani, sok szenvedéssel fűszerezve, ha ilyen életet képzelsz el magadnak vagy még ennél is sokkal rosszabbat(mikor gyerek jönne később) Ezért még időben szakítani kell és megkeresni azt akivel igazán boldogok tudtok lenni és azért szeretitek egymást amiért "kell"
2008. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!