Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők komolyan azt hiszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők komolyan azt hiszik, hogy gondolatolvasók vagyunk?

Figyelt kérdés
Annyi meg annyi kapcsolat nem jön össze mert nem mer kezdeményezni az egyik fél sem pedig nagyon is bejönnek egymásnak. Elég ismerős szituáció ez gondolom. A lányok meg amikor próbálnának is közeledni na abból meg aztán képtelenség bármit is leszűrni.

2012. jan. 4. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Mert a nők így működnek.


Az egyenes beszéd náluk tabu. Mindíg mindent körbe kell írni... Már én is tapasztaltam amiről beszélsz.


Idővel megszokod.

2012. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
testbeszéd....:)
2012. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha én beletudnék látni a fejükbe pl. akkor már megannyi barátnőm lehetett volna mert mindig késve kaptam meg az információt a kiszemelt lányról.
2012. jan. 4. 17:24
 4/13 anonim ***** válasza:
jól van, akkor pl próbálkozz erősebben. egyértelműen ki fog derülni.
2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
"Egy nőnek akkor higgy, ha ló legel a sírján." - tartja a mondás. Mindig van hátsó jelentés.
2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kezdeményezni sajnos én nem merek,helyette azt csinálom hogy tengek körülötte míg nem vagyok benne biztos hogy tutira bejövök,gyűjtöm az információkat csak mire lépnék addigra már elkel a lány mindig. :/
2012. jan. 4. 17:27
 7/13 nielindi ***** válasza:
ha nem érted, h milyen jeleket küld feléd, az a te bajod. az meg főleg, h rákened erre azt, h nincs senkid. te miért nem teszel semmit azért, h legyen valakid? miért nem kezdeményezel??
2012. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

... Számomra is néha már vicces, hogy mennyire különböző a két nem beállítódása. Az meg kifejezetten mosolyt csal az arcomra, ha észreveszem, hogy egy lány próbálkozik avagy tetszem neki. Mivel, ha már én is észreveszem, akkor már tuti biztos a dolog, és lehet hogy már unja is az egészet, mert már vagy két hónapja szuggerál:D De ez itt a baj, hogy csak szuggerál. Aztán amire veszem a lapot, már vége a játéknak. Na jó nem, de előfordul az biztos.:D

A másik pedig az, amikor hamar elkapod a fonalat és teszel is az ügy érdekében, aztán falakba ütközöl, mert hohó.. ez meg így túl gyors kérlek.

Persze, van mikor minden klappol és össze jön simán az egész. De nem tagadom, inkább szenvedek fél évet egyikőjükért, mint két hetet...

2012. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, h mondjuk...az nem tetszik a csajnak h csak ott tengődsz körülötte és végül azért koptat le v mi. szerintem a többségünk az erős jellem - tudom mit akarok pasikat szereti nem a majd kivárom mi lesz típusúakat... az kicsit lelombozó hogy csak ennyire kellek neki. vágod?
2012. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vágom, viszont én inkább a bizonytalanságban élek hosszútávon minthogy utána koppanjak, az engem sokkal jobban megviselne.
2012. jan. 4. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!